Spider-Man’in yeni kırmızı, siyah ve altın rengi kostümünün çıkması beklenirken karakterimiz bu sefer Empire dergisinin kapağında ortaya çıktı. Tom Holland’ın Marvel Sinematik Evrenindeki üçüncü Spider-Man solo filmi hızla yaklaşıyor. Hayranlar, Spider-Man: Far From Home’un sonunun Peter Parker’ın gizli kimliğini dünyaya duyurduğu andan itibaren filmin neler içerdiğini görmek için oldukça heyecanlanlı. Doctor Strange’i, geçmiş Spider-Man kötü adamlarını ve daha fazlasını hikayeye getirecek çok evrenli bir planın sayısız söylentisi sayesinde o zamandan beri üçlüye olan ilgi hızla arttı.

Film için pazarlama kampanyası yavaş yavaş ısınmaya başlıyor ve bu, yapımın Empire Magazine’de dahil olmak üzere önde gelen yayınları devraldığı anlamına geliyor. Derginin gelecek sayısının kapağı şimdi yayınlandı ve kapak Spider-Man: No Way Home’u gösteriyor. Tom Holland’ın Örümcek Adam’ı, daha önce diğer promosyon malzemelerinde taklidi yapılmış kırmızı, ve siyah rengi açıkça ortaya koyuyor ancak kapakta oldukça fazla sarı detayların olması yeni bir kostümün daha öncede söylendiği gibi altın sarısı işlemelere sahip olacağının sağlam bir göstergesi olabilir.

MCU, her filmde Örümcek Adam’ın kostümlerini sürekli olarak güncelledi ve yeni filmdede beklentiler oldukça yüksek. Örümcek Adam: Evden Uzakta’nın kırmızı ve siyah takımının temeli ile, altın detayların ekleneceği varsayımı ise bu versiyonunu farklı kılıyor. Bu kostümün tanıtımları daha önce sadece ticari mallar aracılığıyla gerçekleştiriliyordu, bu yüzden Peter’ın Spider-Man: No Way Home’da nasıl ve ne şekilde böyle bir suite geçiş yapacağı henüz belli değil.

İkinci ve son Spider-Man: No Way Home fragmanı, Eternals’ın sinema lansmanına eklenmek üzere bir sonraki hafta gelebilir. Fragmandaki ek görüntüler, Holland’ı bu takım elbise içinde gösterebilir ve en son kostüm değişikliği için bir bağlam sağlayabilir. Öyle olmasa bile hayranlar bu kostümü neyin özel kıldığını tam olarak Spider-Man: No Way Home vizyona girdiğinde öğrenecekler.