Netflix web sitesinde özelleştirilebilir Squid Game kıyafetlerini satmaya başladı. Eylül 2021’de piyasaya sürülen Squid Game hızla küresel bir fenomen haline geldi ve Netflix’in tüm zamanların en popüler dizilerinden biri olmayı başardı. Hwang Dong-hyuk tarafından yazılan ve yönetilen hayatta kalma gerilim filmi, en büyük nakit ödülü kazanmak için bir dizi çocuk oyununda oyuncu olan, hayatın her kesiminden 456 kişinin katıldığı ölümcül yarışmaya odaklanıyor. Popüler dizi Netflix’ten yeni bir ürün yelpazesine ilham vermeyi de unutmadı.

Netflix, Netflix.shop web sitesinden satın alınabilecek özelleştirilebilir Squid Game ürünlerini resmi olarak kullanıcılara sundu. Tişörtler, müşterinin bir oyuncu numarası seçmesine izin veren bir gömlek, muhafız rütbelerini temsil eden özelleştirilebilir bir kapüşonlu ve daha fazlası dahil olmak üzere, giysilerin genel fiyatı 34.95-49.95 $ arasında değişiyor. Sizlere üzücü bir haberimiz var, ne yazıkki bu ürünler ülkemizde satışa açık değil. En azından şimdilik.

Netflix mağazası şimdilik Squid Game oyuncu eşofmanları veya kırmızı muhafız tulumlarını satmıyor. Ancak, Squid Game’deki kırmızı tulumların Cadılar Bayramı 2021’in en popüler kostümleri olması bekleniyor ve üçüncü taraf web sitelerinden satın alınabilir durumda. Netflix derecelendirme listelerinde en üst sıralarda yer almaya devam eden Squid Game ürünlere, TikTok mücadelelerine ve şekerle yapılan oyunlara bol bol ilham verdi. Son olarak Netflix, Squid Game’in beklenmedik başarısıyla yükselmeye ettikçe çevrimiçi mağazayı daha benzersiz öğelerle doldurabilir.

Siteye göz atmak isterseniz: Netflix.shop