Disney+ neredeyse her Disney filmini barındıran ve keyifle izlemek için bizlere sunan harika bir yerdir, ancak dizileri de unutmamak lazım. Disney+, hem daha önce Disney Channel’da ve/veya ABC’de yayınlanan hem de hizmete özgün olan çok sayıda orijinal dizilere sahiptir. Yeni çıkanlardan nostaljik favorilere kadar, zamanınızı güzel değerlendirmek için aşağıda vereceğimiz tavsiyelere göz atmayı unutmayın. İşte Disney Plus’ta izleyebileceğiniz dizi tavsiyeleri:

Moon Knight

Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu ile neredeyse yaşam boyu süren kötü deneyiminin bir sonucu olarak Steven Grant karakteri sadece uysal bir müze çalışanı, ancak alternatif kişiliği paralı asker Marc Spector ise hikayenin bir başka parçası olarak dizide yer alıyor. En güncel Marvel dizileri arasında yer alan bu yapım genel kitle karşısında oldukça beğenilmeyi başardı.

Obi-Wan Kenobi

Star Wars evreninde heyecan verici yeni bir kısım olan Obi-Wan Kenobi, Sith’in İntikamı’ndan on yıl sonra geçiyor ve Kenobi’yi, Leia’yı Galaktik İmparatorluk’tan kurtarmak için yola çıktığı zaman zarfında takip ediyor. Dizi hakkında sevilecek çok şey var, ancak Christensen’ın 2005’ten beri ilk kez rolüne geri döndüğünü görmek özel bir zevk olabilir.

The Muppet Show

Orijinal Muppet Show’un özel olduğunu bilmenin en iyi yolu, birkaç yıl önce o sihri yeniden yakalamaya çalıştıklarında yaşanan oldukça büyük bir hayal kırıklığı ile kanıtlanmıştı. Hızlı tempolu ve şakalarla dolu bu ikonik dizi tarihi parçası, olabildiğince izlenmeyi hak ediyor.

Örümcek Adam (1981)

Spider-Man animasyon evreninin unutulmuş üvey çocuğu Spider-Man 1981, gerçek bir kült seridir. İnsanların gerçekten hatırladığı 80’lerin Spider-Man çizgi filmi olan Spider-Man ve İnanılmaz Arkadaşları ile eşleştirilmiş çapraz konulu bir dizi olarak yaratıldı. Karakter modellerinin birçoğu 60’ların dizisiyle neredeyse benzer ve aynı ciddiyete sahip. Ayrıca sosyal medyada gördüğünüz memelerin çoğu aslında bu belirsiz dizinin ekran görüntülerinden alınmıştır.

The Simpsons

The Simpsons 30 yıldır süregelen ve artık bir Amerikan televizyon kurumu olarak görülen bir yapımdır, sloganlardan ticari ürünlere kadar her şeye ilham verir ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her zor konuyu ele alır. 2009 itibariyle resmen tarihin en uzun süredir devam eden senaryolu dizisi haline bile geldi ve 2018 itibariyle, herhangi bir dizi tarihindeki en fazla bölüme sahip.

Disney’in 20th Century Fox’u satın almasının bir parçası olarak, The Simpsons’ın her bir bölümünün haklarını da güvence altına aldığı açıkça ortada. Bu da 635’ten fazla bölümü uzunca bir süre güvenle izleyebileceğiniz anlamına geliyor.