Şu anda Netflix’te yeni sezonlarıyla beraberinde gelen dizileri mi arıyorsunuz? Bu yılın başlarında yeni içerikleri hızla yüklemeye başlayan akış platformu, Ocak ayı listesini henüz birkaç gün önce tamamladı. Bizler de bugün sizlere yeni içerik tavsiyelerinde bulunacağız, o halde listeye geçelim.

That Girl Lay Lay

İlginç öğrenci Sadie, büyük bir sırrını saklarken lise hayatına devam eder. Uygulamadaki bir avatar resmini gerçeğe dönüştüren bir istekte bulunur ve istek gerçekleşir, Sadie yeni hayat dolu bir arakadaş edinir.

Ben Georgina

Instagram’da 28 milyondan fazla takipçisi olan Georgina Rodríguez, diğer pek çok şeyin yanı sıra bir model, anne, iş kadını, dansçı ve Cristiano Ronaldo’nun hayat partneri. Georgina bu hikayesinde en bilinenden en kişisel olanlara kadar hayatının tüm yönlerini ortaya çıkaracak. Kısacası bu seride Georgina Rodriguez’in gerçekte kim olduğunu öğreneceğiz.

Chosen

Emma, bir meteorun atmosfere girip dünyaya çarptığı söylenince yaşadığı küçük bir Danimarka kasabası Middelbo’daki herkesten farklı hissetmiştir. Karakterimiz yanlışlıkla meteorun tüm hikayesinin bir yalan olduğunu keşfettiğinde, kasaba hakkında tehlikeli ve olası olmayan bir gerçek kendini ortaya çıkarır, bu hayal edebileceğinden çok daha tehlikeli ve inanılmaz bir şeydir.

Too Hot to Handle

Too Hot To Handle’ın üçüncü sezonu geri döndü ve her zamankinden daha heyecanlı bir şekilde ilerliyor. Bu vahşi kadro, anlamlı bağlantılar kurmak ve bu parayı seks dürtülerinin ilerisinde tutmak için kurallara bağlı kalabilecek ve her türlü cinsel temastan (veya kendini tatmin etmekten) kaçınabilecek mi? Büyük baskı var, çünkü bu sezon şimdiye kadarki en büyük ödül fonu ve bahisler ile beraberinde geldi.

Archive 81

Archive 81, 1994’te hasar görmüş video kaset koleksiyonunu restore etme işine giren arşivci Dan Turner’ı konu alan bir yapım. Melody Pendras adlı bir belgesel yapımcısının çalışmalarını yeniden yapılandırırken, tehlikeli bir tarikat hakkındaki gizemli soruşturmanın içine çekilir. Sezon iki farklı zaman çizelgesinde ilerledikçe, Dan kendini yavaş yavaş Melody’ye ne olduğunu ortaya çıkarmaya çalışan takıntılı biri olarak bulur.