Yıllarca Teen Wolf’un bir şekilde geri döneceğini umduktan sonra, MTV geçtiğimiz haftalarda hayranların dileklerini kabul etti ve gelecek yıl bir Teen Wolf filminin Paramount+’a geleceğini açıkladı. “Teen Wolf” yaratıcısı Jeff Davis, önümüzdeki yıllarda yalnızca Paramount +’da yeni projeler sunmak için bir sözleşme imzaladı. Yeşil ışık alan ilk proje, eski MTV dizisi “Teen Wolf”un resmi devamı, ancak bu sefer Paramount + için uzun metrajlı bir film şeklinde.

Variety’ye göre, yeni “Teen Wolf” uzun metrajlı filminin konusu şöyle:

“Uzun metrajlı filmde, Beacon Hills’i yeni bir kötülük sardı. Kurtadamlar yeniden ulumaya başladı. Scott McCall gibi bir kurt adam, Artık bir genç değil ama yine de bir Alfa olan, bugüne kadar karşılaştıkları en güçlü ve en ölümcül düşmana karşı savaşabilmek için hem yeni müttefikler toplayabilir hem de eski dostları yeniden bir araya getirebilir.”

“Teen Wolf” dizisi, 1985 Michael J. Fox komedisine dayanıyordu ve 2011 ile 2017 yılları arasında MTV’de 100 bölüm yayınlamayı başardı. Yaklaşan uzun metrajlı filme ek olarak, Edo Van Belkom’un “Wolf Pack” kitaplarına dayanan yeni bir TV dizisi de gelecek.

Teen Wolf Dizisinin Filmi 2022’de Vizyonda Olacak

Variety’nin haberine göre Teen Wolf filmi, Beacon Hills kasabasında ortaya çıkan “korkunç bir kötülüğün” hikayesini takip edecek. Başrol yine Tyler Posey tarafından oynanıyor ve dizideki diğer oyuncuların çoğunun da geri dönmesi bekleniyor.

Ek olarak, aşağıda izleyebileceğiniz film için bir teaser yayınladılar: