Teen Wolf 1985 gençlik komedisi ile başlayan ve günümüze kadar uzanan köklü bir hikaye silsilesinden oluşan yapımların başında yer alıyor. Öyle ki dizinin sona ermesinin ardından yine bir film üzerinde çalıştıkları belirtildi ve bugün resmi çıkış tarihi açıklandı.

Dizi beş yıldır yayından kaldırılmış olsa da yaratıcısı Jeff Davis film üzerinde çalıştıklarını uzun süre önce açıklamıştı. Ayrıca film Styles hariç dizinin geri kalan önemli oyuncularını yeniden bir araya getirecek.

Yayınlanan yeni duyurularda Paramount+, New York Comic Con’daki bir panelde Teen Wolf: The Movie’nin resmi çıkış tarihini açıkladı. Film 26 Ocak 2023’te ABD ve Kanada’da gösterime girecek. Bunu 27 Ocak 2023’te İngiltere, Latin Amerika ve Avustralya’da dahil birçok ülke daha izleyecek.

Teen Wolf: The Movie’nin ikinci bir filminin gelmesi bile söz konusu olabilir. Çünkü bu kadar uzun bir aradan sonra yeni içerik için hevesli bir sürü hayranı var ve Ocak ayında sinemalarda şu an için o kadar da çok rekabet yok. Film hakkında yeni gelişmeler için takipte kalmayı unutmayın.