Dokuz yıldan fazla bir süre önce hayranlar, 5 Haziran 2011’de Teen Wolf ile tanıştı. O zamandan beri, gösteri izleyicilerin tüm diziyi tekrar tekrar izlemesiyle hayranların favorisi haline geldi.

Başrollerini Tyler Posey, Dylan O’Brien, Crystal Reed, Holland Roden, Tyler Hoechlin, Dylan Sprayberry, ve Daniel Sharman’ın paylaştığı 1985 yılında aynı adla çıkan Teen Wolf, Scott adında ısırılan genç bir çocuğun hikayesini anlatıyordu.

Dizi finali yayınlandığından beri hayranlar bir geri dönüş umdular. Aslında bazı söylentiler var. Tyler, dizinin Mart 2020’de Twitter üzerinden yeniden başlatılmasının “zamanının geldiğini” söyledi ve o zamandan beri ortalıkta yeniden başlatma söylentileri dönüyor.

Hayranları oldukça duygulandıran diziyi yeniden izlemenin yanı sıra, yıldızlar ilk günlerinden bu yana çok şey başardılar. Peki kadro şimdi nerede? Görünüşe göre hepsi spot ışığında kalmış, süper başarılı oyunculuk kariyerlerine sahip olmuş ve çok büyümüşler. Hadi gelin hepsine göz atalım.

Tyler Posey (Scott McCall)

Scott olarak rol aldığından beri Tyler, Truth or Dare, Taco Shop, The Last Summer ve yakında çıkacak olan Alone filmi gibi filmlerde rol aldı . Ayrıca Elena of Avalor, Scream, Fast & Furious: Spy Racers ve Now Apocalypse gibi dizilerde rol aldı.

Oyunculuğun yanı sıra, Tyler aynı zamanda punk rock grubu Five North’un şarkıcısıdır.


Dylan O’Brien (Stiles Stilinksi)

Teen Wolf’ta hayranların favorisi Stiles rolünü oynadıktan sonra Dylan, American Assassin, Bumblebee, The Maze Runner: The Death Cure, Netflix filmi Love and Monsters gibi bazı büyük filmlerde rol aldı. Oyunculuk serüveni hala devam ediyor.


Crystal Reed (Allison Argent)

Crystal, 2014 yılında Alison rolünden ayrıldı ve Too Late, Ghostland ve yakında çıkacak olan Escape The Field filminde rol aldı. Ayrıca Gotham ve Swamp Thing gibi TV şovlarında da yer aldı.


Holland Roden (Lydia Martin)

Lydia’yı oynadığından beri Holland, Lore ve MacGyver gibi dizilerde rol aldı. Follow Me filmini başarıyla oynayan aktris Ayrıca Escape Room 2 filminde de yer aldı. Yakın zamanda çıkacak olan Ted Bundy: American Boogeyman’de rol alacak.


Tyler Hoechlin (Derek Hale)

Derek rolünden sonra Tyler, özellikle The Flash, Arrow, Supergirl, Batwoman, Legends of Tomorrow ve yakın zamanda çıkmış olan Superman & Lois gibi dizilerde Superman olarak yer aldı.


Daniel Sharman (Isaac Lahey)

Kısaca Daniel, Teen Wolf’ta Isaac rolünü oynadı. Ardından The Originals, LFE, Mercy Street, Fear The Walking Dead, Medici: The Magnificent ve Cursed gibi dizilerde rol aldı.

Gördüğünüz üzere başrol oyuncularının çoğu dizi, film sektörüne hala devam ediyor. Dizinin ileride tekrar devam edip etmeyeceği meçhul ancak bilinen birşey var ki hiçbir zaman eski tadında olamaycağı.