Çizgi roman filmleri genelde serinin bir sonraki bölümü hakkında ufak fikirler vermek için jenerik sonrası sahne içerir ve hayranlar gelecekte ne olacağını merak eder. Matt Reeves’in yönettiği ve Peter Craig’in senaryosunu yazdığı film, baş kahramanı uzun bir aradan sonra tekrar beyaz perdeye taşıyacak. Peki The Batman’in jenerik sonrası sahnesi var mı?

İzleyiciler bu sahnelerin olup olmadığını merak edebilir ancak Batman, teknik olarak diğer çizgi roman filmlerinin genellikle yaptığı gibi bir jenerik sonrası sahneye sahip değil, en azından şimdiye kadar durum böyleydi. Ancak bu, Reeves’in The Batman’in başka bir bölümü için ufak bir teaser bırakmadığı anlamına gelmiyor. Hayranların dikkat etmesi gereken ve bir ipucu sunan teaser olduğu ve kısa süreceği geçtiğimiz günlerde belirtilmişti.

The Batman’de geleneksel bir credit sahnesi olmasa da, özellikle film bittikten sonra üzerinde düşünecek çok şey bırakacağından filmin son sahnesi bittikten sonra izleyiciler tek başına Michael Giacchino’nun müziğini bile dinlemeye devam edebilir.