Avengers: Endgame piyasaya sürülmeden önce , Iron Man, Captain America ve Thor’un Marvel Sinematik Evrenindeki zamanlarının sona erdiğini gördüklerine dair geniş bir varsayım vardı. Üç kahraman, bireysel solo üçlemelerin tam olarak oynandığını görmüştü ve devasa yapımlarla gişe rekorları kıran üçlü için büyük bir veda görevi görecekmiş gibi geldi. Ancak devasa film Tony Stark ve Steve Rogers için bir veda sağlarken, Chris Hemsworth’un film koşusu henüz bitmedi, çünkü yakında Thor 4 diğer adıyla Thor: Love And Thunder‘da geri dönecek.

Bu film özellikle, Marvel Sinematik Evreni ve Aşama 4’ün geleceği için planlanan en heyecan verici yapımlardan biri. Bunu göz önünde bulundurarak, şu ana kadar film hakkında bildiğimiz her şeyi sıralamak için bu haberi oluşturduk. Planımız film hakkında yeni bir gelişme yaşandıkça haberi güncellemek.

Thor: Love And Thunder’ın Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Marvel Studios, San Diego Comic-Con 2019’da Dördüncü Aşama film listesini açıkladığında hayranlar, Thor: Love And Thunder’ın serinin Kasım 2021’deki büyük çıkışı olarak planlandığını keşfetmekten çok memnun oldular… 2019 bitti. 2020’nin tüm heyecanı 2021’e taşındı fakat Marvel Studios tüm planları erteledi. Dördüncü Thor filmi için biraz beklememiz gerekiyor. Film 6 Mayıs 2022‘de sinemalarda olacak.

Thor: Love And Thunder derecelendirmesi

Çok fazla yetişkin diliyle konuşan ve şiddet konusunda aşırı ağıra kaçan bir karakter olmayan Thor, beyaz perdede bulunmak için reytinge ihtiyaç duymayan bir karakter. Thor: Love And Thunder ile bunun değişmesi çok zor. Chris Hemsworth’ün Asgardlı kahramanı oynadığı her film MPAA’dan bir PG-13 derecesi aldı ve Thor: Ragnarok’un devam filminin bir istisna olmayacağı bekleniyor.

Thor: Love And Thunder’ı Kim Yönetiyor?

Thor: Ragnarok’un yapımında yönetmen Taika Waititi, birçok kişi tarafından solo Marvel Sinematik Evreni serisinin en zayıfı olarak kabul edilen seriye yeni bir soluk getirdi. Marvel Studios’un istediği tamda buydu ve kimse için sürpriz olmadı. Yönetmen Thor 4 için geri döndü.

Thor: Love And Thunder’ın Hikayesi Nedir?

Thor: Love And Thunder’ın Avengers: Endgame’in baş karakteriyle kaldığı yerden devam edeceği gerçeği dışında, filmin konusu hakkında gerçekten fazla bir şey bilinmiyor. Gişe rekorları kıran 2019 yılının sonunda, Gök Gürültüsü Tanrısı, doğuştan sahip olduğu tüm özelliklerin ötesinde kim olduğunu keşfetmek için Galaksinin Koruyucuları ile birlikte Dünya’dan ayrılmaya karar verdi. Artık Asgard’ın kralı olarak hizmet etmeyecek, yeni bir amaç için arayışa çıkacak.

Thor: Love And Thunder’ın oyuncu kadrosu

Tüm Marvel Sinematik Evreni devam filmlerinde olduğu gibi, Thor: Love And Thunder hem geri dönen yıldızların hem de yeni yüzlerin yoğun bir karışımını içerecek. Yapımda yer alan herkesi bilmesek de, gişe rekorları kıran filmlerde rolleri olduğu doğrulandı.

Thor (Chris Hemsworth)

Jane Foster (Natalie Portman)

Valkyrie (Tessa Thompson)

Gorr The God Butcher (Christian Bale)

Korg

Sif (Jaimie Alexander)

Büyük Usta (Jeff Goldblum)

Galaksinin Koruyucuları

Galaksinin Koruyucularının Thor: Love And Thunder’da büyük bir rolü olacağına inanmak için pek fazla neden yok. Karakteri bir yere bırakıp hemen veda edebilirler. Ama en azından filmde görünecekleri doğrulandı.

Thor: Love And Thunder İçin Fragman veya Teaser Var mı?

Thor: Love And Thunder tanıtımları ve fragmanları hakkında konuşmak için kesinlikle çok erken. Görüntüler mevcut olsa da, büyük olasılıkla, yayınlanmasından önceki aylara kadar bu film için halka açık bir şey görmeyeceğiz.