Thor: Love And Thunder’ın tanıtım fragmanı Thor’un yanında şüphe uyandıracak kadar büyük bir boş alan gösteriyor ve bu da bir karakterin kasıtlı olarak sahneden silindiği spekülasyonlarına yol açıyor. Taika Waititi son derece popülerlik sürdüren Thor: Ragnarok’u elden geçirdikten sonra yeni filmi yönetmek için geri döndü. Love And Thunder, Asgardlı’nın bir süper kahraman olmaktan emekli olmaya hazır olduğu Avengers: Endgame olaylarından sonra geçecek.

Teaser fragmanının 37. saniyesinde Galaksinin Koruyucuları’nın uçup gittiğini ve muhtemelen onu yeni hayatına başlamasını izlemek için gökyüzüne baktığı kısa bir klip var. Thor yalnız değil. Solunda Korg ve sağında tuhaf bir şekilde boş bir alan var. Bu, birinin tanıtımını filmin sinematik sürümüne saklamak için teaserdan kesildiği teorisine yol açtı. Marvel Studios bu numarayı Spider-Man: No Way Home’da geri dönen Tobey Maguire ve Andrew Garfield için kullanmıştı.

Loki’nin sona ermesinden bu yana MCU’da görülmemesine rağmen karakterin Thor’a ne kadar bağlı olduğu göz önüne alındığında filmde silindiği düşünülen kısımda olma konusunda makul bir şansa sahiptir. Daha heyecan verici bir olasılık ise orada olması beklenen Drax the Destroyer. Drax’in de Thor gibi ana düşmanları yenildiğine göre evreni kurtarmaya ara vermek istemesi mümkün.

Bir diğer ihtimal ise Thor’un çekicini umarsızca kullanan karakter Beta Ray Bill olabilir. Bill neredeyse Thor: Ragnarok’ta görünecekti, ancak küçük rolü ona hakkını vermediği için kesildi fakat şimdi onu MCU ile tanıştırmak için doğru zaman olabilir. Bill’in Tanrı Kasabı Gorr ile kapışma ihtimali savaşçının sonunda MCU’ya girmesi için mükemmel bir fırsat gibi gözüküyor.

Marvel evreni Thor’un gizli arkadaşı olabilecek neredeyse sonsuz bir karakter listesine sahiptir. Onları teaser fragmanından düzenleme çabasına girdikleri göz önüne alındığında sürprizin filmin en büyük anlarından biri olması merakla beklenebilir.