Marvel Sinematik Evreni’nin sonuncu filmi Thor: Love and Thunder için bekleyiş neredeyse sona erdi. Thor serisinin dördüncü filmi, bir önceki filmin yönetmeni olan Taika Waititi ile yönetiliyor ve 8 Temmuz 2022’de vizyona girecek. Ancak filmin galası 23 Haziran’da yapıldı, bu yüzden merak edilen birkaç şey var. Filmde kaç tane after credit sahnesi var?

Eleştirmenlerin ağzı hala sıkı ve ambargolar karşısında gizlilik yemini ettiler, ancak yine de küçük bilgi parçaları ortaya çıkıyor. Bu bilgilerden birisi her Marvel hayranının bilmek istediği bir şeydir, filmde kaç tane jenerik sonrası sahne var ve onları izlemek için filmin sonuna kadar kalmalı mıyız?

Thor: Love and Thunder’da Kaç Adet Post Credit Sahnesi Var?

Thor: Love and Thunder’da iki tane after credit sahnesi var. Birincisi, “ana” yazı parçasından sonra: yönetmen, yazar, yapımcılar, yıldızlar vb yazılardan sonra geliyor. Hemen sonra yapım muhasebecisinden tutun çok sayıda VFX sanatçısına kadar filmde çalışan herkesi listeleyen tam jenerik geliyor. Bu krediler bittiğinde ışıklar yanmadan önce kesinlikle kalmak isteyeceğiniz kısa bir sahne daha var.

Burada spoiler yok, ancak her iki sahne de hikayeyle ilgili. Sadece komik, aptalca ve boş sahneler olmadığı söyleniyor. Son olarak film 8 Temmuz’da sinemalarda vizyona giriyor.