Marvel Studios’un Thor serisi, Shakespear gibi iki filmle başlamıştı ve geleceği o zamanlarda çok belli değildi. İlk filmi 2011 yılında Kenneth Branagh tarafından yönetildi ve onu 2013 yılında Alan Taylor’ın yönettiği devam filmi The Dark World takip etti. Son olarak Taika Waititi, 2017 yılında üçüncü film Ragnarok’un başına geçti ve serinin tarzıyla tonunu tamamen elden geçirdi. Marvel’in solo filmleri tipik olarak bir üçlemenin ötesine geçmese de Waititi, Thor için dördüncü bir film yazıp yönetmeye geri geldi.

Ortaya çıkan yeni ürün tanıtımlarında Korg’un Love and Thunder için yeni tasarımına ayrıntılı bir bakış sağlayabildik. Advanced Graphics, dev kaya savaşçısının kendi imzası olan silahını tuttuğunu gösteren gerçek boyutlu bir Korg görselini çevrimiçi ortamda yayınladı. Karakter bununla beraber bazı değişikliklere uğradı, bunlardan en dikkat çekeni ise yeni bıyığıydı. Korg’un yeni haline bir göz atın.

Korg daha önce Thor: Love and Thunder fragmanında sadece uzaktan görülmüştü, bu yüzden karakterin bıyığı gibi bazı yeni yönlerini fark etmek zordu. Korg’un vücudunun kayadan yapıldığı göz önüne alındığında, üst dudağında gerçekten sakal mı yoksa sadece bıyık mı çizdiği belli değil. Karakterin birçok özelliği olduğu ve mizah tutkusu göz önüne alındığında ikinci detay en olası seçenek gibi görünüyor.