Yeni ortaya çıkan Thor: Love and Thunder film şapkası, filmin yeni logosunu ortaya koyuyor. Chris Hemsworth, Thor: Ragnarok’un başarısının ardından ikinci kez yönetmen Taika Waititi ile yeniden bir araya geliyor ve bu onu şimdiye kadar dördüncü bağımsız bir film alan tek MCU kahramanı yapıyor.

Resmi olarak Marvel Studios’un açıklamalarına ve konu paneline göre Thor: Love and Thunder, Avengers: Endgame olaylarından sonra gerçekleşecek ve baş kahramanımız Thor’u yeni bir macerada göreceğiz. Film ayrıca Natalie Portman’ın Jane Foster olarak geri dönüşünüde içerecek. Yapım, belli yıldızlarla dolu büyük bir oyuncu kadrosuna sahip. Şaşırtıcı bir şekilde, Thor’un gücü hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak Hemsworth’un yorumlarına dayanarak, Avenger’ların şimdiye kadarki en güçlüsü olacak.

Ekip üyesi Jim Velasco, filmin yepyeni logosunun yer aldığı projede çalışanlara verilen şapkanın fotoğrafını paylaştı. Oldukça basit bir logo: Şimşek çarpmış neon bir kalp, başlığından ilham aldığı açıkça ortada.
Görseller aşağıda:

Tweeti görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayın.

Hikaye eksikliği göz önüne alındığında, bu yeni logonun film ile nasıl bir ilişkisi olduğunu ölçmek zor. Ancak birkaç şekilde yorumlanabilir. Bir kalp bir şimşek ancak kalbin tam ortasında, sanki kırılmış bir kalp gibi. Waititi, Thor: Love and Thunder’da mizahi ve çılgın bir film olacağını vaat ederken, aynı zamanda Ragnarok’tan daha duygusal olduğunu da söyledi. Logonun tasvir ettiği şeyin bu olduğunu varsayarsak, filmde kimin kalbinin kırıldığı merak konusu.

Tipik olarak, ekip hediyeleri bir film veya dizi için işin sonuna gelindiğinde verilir, bu nedenle bunun Thor: Love and Thunder’ın tamamiyle bittiği düşüncesi ortalıkta dolaşmaya başladı. Velasco, Marvel Studios’ta post prodüksiyon koordinatörü olarak yer alıyor, bu yüzden belki de onun için çalışmalar yeni başlamış olabilir. Her halükarda, bu yeni logonun gişe rekorları kıran film serisinin hikayesiyle bağlantılı olarak daha derin bir anlamı olup olmadığını görmek ilginç olacak.