Yakında çıkacak olan en yeni MCU filmi, Thor’u Valkyrie, Korg ve eski kız arkadaşı Jane Foster gibi tanıdık yüzlerin yardımıyla kendini keşfetmeye odaklanmış bir karaktere götürecek. Yönetmen Taika Waititi, Thor: Love & Thunder’ı drama, trajedi, mizah ve samimiyet içeren romantik bir komedi filmi olarak tanımladı. Fragman ise Hemsworth’un bir arena kalabalığının önünde çırılçıplak göründüğü şok edici an da dahil olmak üzere tüm bunlardan bazılarını sergiliyordu.

Hemsworth’un Thor olarak canlandırdığı karakteri söz konusu fizik olunca her zaman bir konuşma konusu oldu. Thor’un en iyi dönemindeki inanılmaz derecede keskin, kaslı yapısı ya da hayranların hayran olduğu Thanos sonrası baba tipli vücudu olsun oldukça sevilen görüntülere tanıklık etti.

Kırmızı halı galasında Deadline ile filmi tartışan görüntü yönetmeni Idoine, Love & Thunder’da merakla beklenen çıplak Thor sahnesini çekmekle ilgili neşeli bir anekdot paylaştı. Ona göre Hemsworth’un çıplak hali eldeki herhangi bir işe odaklanmayı inanılmaz derecede zorlaştırıyor, bu yüzden ekibin bu çekimi yapmak için mücadele ettiğini açıklıyordu. Idoine “Chris Hemsworth’un poposunu çekmenin inanılmaz zor” olduğunu söylüyor, ancak bunu şakacı bir gülümsemeyle bizlere aktarıyor:

Chris Hemsworth’un poposunu çekmek inanılmaz derecede zor. Yani kimse konsantre olmuyor, kimse işini yapmıyordu, herkes popoya bakıyor ne yapması gerektiğine bakmıyordu. Bu bir meydan okuma gibiydi.

İzleyiciler Waititi’nin MCU’ya sunacağı en yeni yapımı sabırsızlıkla bekliyor. Thor: Love & Thunder için seyirci beklentileri her zamankinden daha yüksek. Film kesinlikle Waititi’nin ünlü mizahına sahip olacak olsa da, yönetmen bunun Thor izleyicilerinin daha önce hiç görmediği, kelimenin hemen hemen her anlamıyla ortaya çıktığını vaat ediyor.