İzleyicilerin ilgisini çeken Venom: Let There Be Carnage’daki bomba etkisi yaratan after-credits sahnesiyle, işte karşınızda Tom Hardy ve yönetmen Andy Serkis’in Venom 3 hakkında söyledikleri. Venom 2, sadece ön gösterim gecesinde korkunç derecede iyi bir hasılat elde etti ve filmin açılış hafta sonu için yurtiçi bilet satışlarında 50 milyon doları aştı.

Venom’un yeni devam filmi için üç yıl bekledikten sonra, gerçekten beklentileri karşılayacak bir film olduğu izleyiciye göre tartışılır. Çekirdek ekibin çoğu ise, Venom serisinin bir sonraki adımda nereye gideceği konusunda spekülasyon yapmaktan çekinmiyor. İşte Tom Hardy ve yönetmenin potansiyel bir Venom 3 hakkında söyledikleri:

Tom Hardy, Venom 3’Ün 2. Film Başarılı Olursa Yeşil Işık Yakılacağını Söylüyor (Hep Aynı)

Tom Hardy, Venom: Let There Be Carnage’ın başarısına bağlı üçüncü bir Venom filmi için planların şimdiden harekete geçtiğini onayladı. Hardy, her iki filmde de bir süreklilik hissi uyandırmak için Venom 2’yi çekmekle birlikte isimsiz Venom 3 senaryosu üzerinde çalıştığını belirtti. Aktör Venom: Let There Be Carnage’ın senaryo yazım sürecine çok daha fazla dahil oldu, geri dönen senarist Kelly Marcel ile hikaye kredilerini paylaştı ve Venom’un 2018’deki çıkışından bu yana şüphesiz sahip olduğu role olan bağlılığını sürdürdü. Gişe başarısı eninde sonunda Venom 3’ün olup olmayacağını belirleyecek. Hardy, stüdyonun (Sony) “ikinci filmden gerçekten çok memnun olduğunu” doğruluyor ve bu da Venom’un geleceği için gerçekten çok iyiye işaret ediyor.

Venom 3 MCU’da Yer Alacak Mı?

Venom’un After Credit sahnesi karakteri resmen MCU’nun içine yerleştiriyor. İleride bir bağlantı olacağının kesin habercisidir. Peter Parker’ın ekrandaki fotoğrafı, Venom 3 için iki klasik Marvel karakterinin karşılaşmasının habercisi. Bu yeni gerçekliğin tam olarak nasıl ortaya çıktığı belirsiz olsa da, Marvel Studios kesinlikle MCU’nun çoklu evren konusunda şimdiye kadarki en iyisi yapmak için çabalarını artırıyor ve Venom: Let There Be Carnage’ın sonunda Venom’u planlarına dahil ediyor.