Tom Hardy, yakında çıkacak olan Venom: Let There Be Carnage setinden daha önce hiç görülmemiş bir fotoğraf paylaştı. 2018’in gişe rekortmeni Venom’un devamı, Hardy’nin bir kez daha ölümcül ve kanunsuz olarak hareket etmesine izin veren bir simbiyota ev sahipliği yapan Eddie Brock rolünü canlandırdığını göreceğiz.

Geçen yılın başlarında çekimler tamamlandı ve ilk planlanan çıkış tarihi Ekim 2020’idi, ancak Let There Be Carnage, devam eden koronavirüs pandemisi nedeniyle bir dizi yayın gecikmesi gördü. Film Eylül 2021’den aynı yılın Ekim ayına ertelendi. Ancak Delta varyantının yükselişi nedeniyle, hevesli hayranlar Venom 2 için bir başka çıkış gecikmesi daha görebilirler. Uzun bekleyiş göz önüne alındığında, Hardy, filmden yeni bir fotoğraf yayınlayarak hayranların ilgisini çekmek istiyor gibi görünüyor.

Hardy’nin paylaştığı görüntüde, Venom’un yansıması olan karartılmış bir motosiklet kaskı bulunuyor. Görüntü şimdiye kadar hayranlardan 118.000’den fazla beğeni aldı. Paylaşımı aşağıda gördüğünüz gibi:

İlk filmdeki motosikletlerin yaygınlığı göz önüne alındığında, yeni görüntü kesinlikle Venom evrenine uyuyor. İlk film boyunca, Hardy ve onun simbiyotu, özelleştirilmiş bir Ducati Scrambler Full Throttle ve Ducati Scrambler 1100 Special‘a biniyordu. Daha da ileri giderek, Venom 2’nin bu ayın başlarında yayınlanan ikinci resmi fragmanında, Brock’un tam olarak hangi modelde olduğu net olmasa da, yükseltilmiş bir Ducati super motosikletine bindiği görülebilir. Hardy’nin Instagram fotoğrafı ve Ducati etiketinden, Brock’un motosiklet sevgisi devam filmine taşınacak gibi görünüyor.

Paylaşılan görsel, devam filminin hikayesi hakkında yeni bir bilgi vermese de, hayranların filmin sonunda vizyona girmesi için heyecanlanmasına yardımcı oluyor. Bununla birlikte, Venom: Let There Be Carnage tekrar ertelenirse, hayranları baştan çıkarmak için tek bir Instagram paylaşımından çok daha fazlasına ihtiyacı olacağı kesin.

SONRAKİ:

DİSNEY, SCARLETT JOHANSSON’IN BLACK WİDOW DAVASINDA YARGILANMAKTAN KAÇIYOR