Venom: Let There Be Carnage yıldızı Tom Hardy, Sony evreninin Tom Holland’ın Spider-Man filmleriyle nasıl bağlantılı olduğuna dair kafa karıştırıcı bir açıklama yaptı.

Tom Holland, MCU’daki ilk çıkışını Captain America: Civil War ile yaptı ardından iki solo filme öncülük etti. Avengers: Infinity War ve Endgame’de de yer aldı. Ancak Disney karakteri neredeyse kaybediyordu, Sony Örümcek Adam’ın haklarını paylaşmak için yeni bir anlaşmaya varamadı böylece karakterin tekrar Sony evrenine dnüşü konuulmaya başlandı, son olarak Başkan Tom Rothman ve Disney CEO’su Bob Iger tekrar bir araya geldi ve yeni bir anlaşma yapıldı. Bu yeni anlaşma, Holland’ın Spider-Man’inin MCU’da devam etmesini sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda Spider-Man: No Way Home ile eski oyuncularn bir araya gelmesini sağlayacaktı.

Hardy, süper kahraman devam filminin yakında piyasaya sürülmesi hakkında ET Canada ile sohbet ederken, Venom: Let There Be Carnage’ın Spider-Man filmleriyle nasıl ilişkilendirilebileceğini anlattı. Henüz iki seri arasındaki bir bağı tam olarak teyit etmese de, gelecekteki bağlantıların bir sonraki filmin performansına bağlı olacağını belirtti, Örümcek Adam ve Venom’un bir araya gelmesi için planların hazır olabileceğini ima ediyor. Hardy’nin söylediklerine bakalım:

“Bir Venom-Verse var, bir Spider-Verse’de var, birçok evren var, zaman içinde keşfedilecek türlü olay, irfan ve mitoloji var. Bunun doğru insanlarla, doğru planlamayla, izleyicilerden gelen geri bildirimlerle ve doğru zamanda doğru seçimleri yapmakla ilgili olduğunu düşünüyorum…

Hardy bağlantıyla ilgili konuşmasının yanı sıra, gelecekteki bir Venom devam filminin neleri gerektirebileceği konusundaki düşüncesini belirtti. Hangi Sony filminin köprüyü inşa etmeye başlayacağını görmek ilginç olacak. Son olarak Venom çok yakında yani 1 Ekim tarihinde sinemalarda yayında.