Venom oyuncusu Tom Hardy, anti-kahraman aksiyon filmini çektikten sonra iki dizi için ameliyat olduğunu ve devam filminde hala iyileşmekte olduğunu söylüyor.

İlk Venom, Marvel Comics evreninde tarihler 2018’i gösterdiğinde sinemaları yıktı geçti. Sony’nin Marvel evrenindeki ilk filmi olarak kabul edilen yapımın ardından 2022’de Morbius ve 2023’te Kraven the Hunter tarafından takip edilecek. Yayın haklarını elinde bulunduran Sony, Venom: Let There Be Carnage adlı bir devam filmine yatırım yaptı. Hardy’yi başrolde geri getiriyor ve Sony’nin Marvel evrenine ikinci kez girişi anlamına geliyor. Bu kez Brock, Carnage olarak bilinen Venom’dan çok daha uğursuz bir simbiyota ev sahipliği yapan Cletus Kasady (Woody Harrelson) adlı seri katil hakkında bir haber yaparak gazeteci olarak kariyerine geri dönmeyi hedefliyor.

Hardy, Esquire ile yaptığı röportajda Venom filmlerinden bahsetti. Ayrıca yakında çıkacak olan Havoc adlı Netflix filmi hakkında da konuştu. Röportajda, ilk Venom’u çekerken meydana gelen bir kazayı bildirdi. Bu kaza sonucu aktörün iki dizinden ameliyat olduğu söylendi. Hardy röportdajda “dizlerim s****di” dedi. İkinci filmi çekerken, bacaklarının iyileşmesine sadece sekiz hafta kalmıştı. Ancak kendisi iyi durumda olduğundan emin.

Özellikle hızlı kurgu kullanan aksiyon filmleri söz konusu olduğunda, işin fiziksel doğasını göz ardı etmek kolay olabilir, ama işler öyle değildir. Hardy ilk filmde aksiliğin neyden kaynaklandığını belirtmedi. Ancak durumu daha da kötüleşmediği için çok şanslı, Venom: Let There Be Carnage’ın çıkış tarihi hızla yaklaşırken, nihai sonucu görmek heyecan verici olacak.

Kaynak: cinemablend.com

SONRAKİ:

SONY, VENOM 3’E HENÜZ YEŞİL IŞIK YAKMADI (AMA FİLM KONUSUNDA ÜMİTLİ)