Tom Hardy Venom: Let There Be Carnage’ın filmdeki oyunculuğunu ve sevimli köpeği Blue’ya bir bakışı gösteren yeni kamera arkası fotoğrafları paylaştı. Hepiniz biliyorsunuzdur ki Hardy, COVID-19 nedeniyle yaşanan bir dizi gecikmenin ardından geçen hafta yurtdışında vizyona giren yeni çıkan Venom: Let There Be Carnage’in başrol oyuncusu. 2018 yapımı Venom’un devamı, Yüzüklerin Efendisi yıldızı Andy Serkis tarafından yönetiliyor ve Carnage karakterine kanlı canlı olarak yeni bir bakış açısı sunuyor.

Tom Hardy, geçtiğimiz gün Venom: Let There Be Carnage’ın sahne arkası çekimlerini paylaştı ve büyüleyici yavrusu Blue’nun tatlı bir fotoğrafını eklemeyi unutmadı. Fotoğraflardan biri, Hardy’nin karakterinin imzası olan letterman ceketinde kablolar üzerinde asılı olduğunu gösteriyor. Bir diğerinde Serkis ve filmin görüntü yönetmeni Robert Richardson, Venom’un post prodüksiyondan sonraki sahnelerde nerede görüneceğini belirtmek için kullanılmış olabilecek bir model olan Venom’un bir büstünün yanında gösteriliyor. Resimlere göz atalım:

Hardy’nin Venom serisine katılımı inanılmaz derecede sağlam çünkü o sadece baş karakteri oynamakla kalmıyor, aynı zamanda Venom’un sesini de sağlıyor. Aktörün bu filme olan tutkusu devam filminin basın turu boyunca aşikardı ve bu fotoğraf koleksiyonu, onun projeye olan hayranlığını daha da doğruluyor. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca Hardy’nin hayranları, resimlerden birinde yer alan güzel fransız buldogu Blue ile yakından tanışmış olacaklar, çünkü sevimli yavru yıldızın filmininin tanıtım çalışması boyunca birçok kez boy gösterdi. Hatta geçen ay Londra’da bir Venom hayran etkinliğinde bile gördündü. Film İngiltere ve Türkiye dahil olmak üzere birkaç ülkede 15 Ekim’e kadar vizyona girmeyecek. Hardy bu yüzden hayranları spoiler vermemesi konusunda eğlenceli bir şekilde bile uyarmıştı.