Venom: Let There Be Carnage’ın yurtdışında vizyona girmesine az kaldı ve Tom Hardy yaklaşmakta olan filme hazırlanmak için sosyal medyaya giderek izleyicilerden filmi bozmamalarını istedi. Belki de 2021’in en çok beklenen projelerinden biri olan Venom: Let There Be Carnage, 2018’deki Venom’un devamı niteliğinde. Hardy’yi Eddie Brock/Venom olarak oynadığı anti-kahraman ikilisi, bu sefer seri katil Cletus Kasady ile yüz yüze geliyor.

Çizgi roman okuyucuları, Marvel’ın kötü şöhretli tuhaf çiftiyle ilk kez The Amazing Spider-Man’in 1988 baskısında tanıştırıldı. O zamandan beri Eddie/Venom türlü türlü şey olarak tasvir edildi: Örümcek Adam’ın düşmanı, ahlaki açıdan belirsiz anti kahraman gibi gibi. Hardy’nin 2018 Venom’daki karakteri üstlenmesi hayranlar tarafından çok seviliyor, ancak Sam Raimi’nin Spider-Man 3’ündeki Venom çok daha karanlık bir tondaydı. Sony’nin son Venom filmi çok daha hafif, karakter kötü bir adamdan ziyade sudan çıkmış bir anti-kahraman gibi davranıyor.

Hardy , Instagram üzerinden Venom’un yeni bir posterini paylaşarak hayranlarından film hakkındaki düşüncelerini spoilerdan uzak tutmalarını istedi. Resimde Venom, izleyiciyi “spoiler yok” başlığıyla susturarak gösteriliyor. Aşağıdaki postere göz atalım:

Harrelson’ın canlandırdığı Cletus Kasady, devam filminin merakla beklenen bir parçası ancak çizgi roman ve MCU hayranları başka bir şeyi merak ediyor olabilir, Tom Holland’ın Örümcek Adam’ı ortaya çıkacak mı? Şu an itibariyle cevap biraz belirsiz. Yakın tarihli bir röportajda Serkis, “herkesin Venom’un Spider-Man ile tanışması için meraklı olduğunu” kabul etti ancak Eddie’yi Spider-Man ile tanışmadan önce daha fazla kötü adamla tanıştırmak istiyor.

Filmin ilk orijinal çıkış tarihi 2 Ekim 2020 idi, ilk olarak 25 Haziran 2021’e, ardından 15 Ekim’e ertelendi ve sonunda 1 Ekim’e indi. Eddie/Venom’un dönüşü için bu kadar uzun süre bekledikten sonra izleyicilerin Venom: Let There Be Carnage için kesinlikle yüksek beklentileri olacak gibi gözüküyor.