Tom Hardy geçtiğimiz günlerde yeni bir fotoğrafla ortaya çıktı, bu fotoğrafta Spider-Man: No Way Home şapkası takıyor ve Venom ile Marvel Sinematik Evreni serileri arasında bir geçiş olacağı spekülasyonları şimdiden körüklenmiş durumda.

Tom Holland sinemada Spider-Man’i getiren üçüncü aktör, stüdyo aynı zamanda Sam Raimi’nin Spider-Man üçlemesinden Alfred Molina’nın Doctor Octopus’unun ve The Amazing Spider-Man 2’den Electro’nun geri dönüşlerini içerecek olan ve merakla beklenen Spider-Man: No Way Home’un piyasaya sürülmesi için hazırlanıyor. Bu karakterlerin geri dönmesi ve çoklu evren inceliklerini içeren bu olay örgüsü ile birçok kişi filmin SSU(Sony Spiderman Universe) ile potansiyel bağları hakkında spekülasyon yaratmaya başladı ve şimdi Venom’un yıldızı Tom Hardy bu iddialara yönelik yeni bir ipucu sunmuş olabilir.

Marvel Updates, Twitter hesabında Hardy’nin Spider-Man: No Way Home şapkasını taktığı bir fotoğraf paylaştı. Gönderi, şapkanın MCU filminin yapımında yer alanlara verildiğine dikkat çekerek, Spiderman’in Sony’nin Venom filmleriyle kesişeceği yönündeki spekülasyonları daha da körükledi. Resime bir göz atalım:

Tweeti görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayın

Hawkeye’nin yıldızı Jeremy Renner’ın Scarlett Johansson liderliğindeki filmin vizyona girmesinden önce sosyal medyada bir Black Widow şapkası takması gibi, bir çizgi roman oyuncusunun bir çizgi roman filminin vizyona girmesini destekleyen ürünler giymesi kesinlikle duyulmamış bir şey değil. Yani bu olay kesinlikle filmde olacağını belirtmiyor. Bununla birlikte, Hardy’nin filmin yapımcısından biri olduğu iddialarıda filme katılımıyla ilgili bir merak noktası yaratmadı değil.

Spider-Man: No Way Home’un vizyona girmesine daha üç ay varken, hayranlar sadece fotoğrafın kendisi ve Tom Hardy’nin dedikleri sayesinde spekülasyonlar kurmaya devam edecek gibi gözüküyor. Tom Holland’ın MCU’daki sözleşmesinin sonu olduğu göz önüne alındığında popüler bir teori, filmin genç yıldızını SSU evreninde daha belirgin hale getirecek ve iki evren arasında uygun bir köprü kuracağı tahmin ediliyor. Son olarak Venom 1 Ekim Spider-Man ise 17 Aralık’ta vizyona girecek.

SONRAKİ:

TOM HARDY VENOM VE ÖRÜMCEK ADAM FİLMİNİN NASIL BAĞLANTILI OLACAĞINI KAFA KARIŞTIRICI BİR ŞEKİLDE ANLATIYOR