Bildiğiniz üzere Loki dizisinin birinci sezon finali geçtiğimiz haftalarda yayınlandı. İzleyicilerin beğendiği ve ilgisini çektiği bu dizinin aktörü Tom Hiddleston katıldığı bir yayında bazı sorulara yanıt verdi.

Tom Hiddleston, hayatının geri kalanında Marvel’ın kötü adamı Loki’yi oynamaya devam etmeye istekli olduğunu öne sürdü.

İngiliz aktör ilk olarak 2011 yapımı Thor’da Asgardlı yaramaz tanrı rolünü oynadı o zamandan beri birçok Marvel filminde ve Disney Plus’ta yayınlanan Loki dizisinde yani kendi spin-off serisinde rol aldı. Loki’nin sezon finali başarısı gerçektende taktire şayan. “For All Time. Always” başlıklı sezon finali bölümü, ilk 5 günde WandaVision ve The Falcon and the Winter Soldier’ın finallerinden daha fazla izleyici çekti, izleyici sayısı 1,9 milyon. The Winter Soldier aynı sürede 1,7 milyon, WandaVision ise 1,4 milyon haneye ulaşmıştı.

Yakın tarihli bir soru cevapta konuşan Hiddleston’a hayatının geri kalanında rolde kalmaya istekli olup olmayacağı soruldu.

“Yapar mıyım? Evet, kesinlikle,” diye yanıtladı. “Loki karakterini bu kadar uzun süre oynadığım için çok şanslıyım ve bilirsiniz, onun insanların bilincinde çok uzun süredir var olan çok ilginç bir karakter olduğun hissediyorum. “O kadar çok farklı yönü ve karmaşık özelliği var ki, onu her oynadığımda yeni bir şey keşfediyorum, onu geliştiriyorum. ” cevabında bulundu.

Loki şu an Disney Plus platformunda yayında, fakat Disney’in henüz ülkemizde hizmet vermediğini unutmamakta fayda var. Disney+ platformunun ülkemize ne zaman geleceği şimdilik meçhul. Yayın ağını sürekli olarak genişleten Disney’in yakın zamanda ülkemize gelecceği düşünülüyor.