Tom Holland, 2016 yılında Captain America: Civil War’da MCU’nun Spider-Man’i olarak çıkış yaptı ve daha sonra Hollywood’da herkesin bildiği bir isim haline geldi. Oyuncu o zamandan beri Avengers: Infinity War, Endgame ve son filmi No Way Home da dahil olmak üzere 6 filmde rol aldı.

Jeremy Lynch, Holland ile yaptığı bir röportajda Örümcek Adam yıldızına oyuncular için oldukça popüler bir süper kahraman sorusu sordu, soru ise bir çekim için hazırlandıktan sonra tuvalete gitmesi gerekip gerekmediğiydi. Holland, konuşma esnasında Spider-Man filminin çekimleri sırasında annesinin “yeterli tuvalet molası” aldığından emin olmak için yapımcıları aramak zorunda kaldığı oldukça utanç verici bir anısını hatırladı.

“Takım elbiseyle tuvalete gitme dürtüsü her zaman oluyor. İlk filmde, Washington Anıtı’nda bir sekans yaptığımızı ve haftalarca aşağı yukarı tırmanmak zorunda kaldığımı hatırlıyorum. 11 saat falan tuvalete gitmedim ve çaresizdim. Güvenlik aparatını suitin altına takıyorsunuz açıkçası onu üstüne koyamazsınız çünkü görünmemesi lazım ve kostüm o kadar dar ki, tuvalete gitmek bile ayrı görev demektir. Hatırlıyorum, annemi aradım ve ‘Gerçekten zor bir gün, tuvalete gitmem gerek. 11 saattir tuvalete gitmedim.'” dedim.

“İki ya da üç gün sonra yapımcılar beni bir kenara çektiler ve ‘Böbreklerin nasıl? Annen bizi aradı ve sana yeterince tuvalet molası vermemizi söyledi’ dediler. Utandığımı hatırlıyorum ama aynı zamanda çok minnettardım çünkü gerçekten tuvalete gitmem gerekiyordu ve çekimi bozmaktan çok korkuyordum. (gülüyor).”

Marvel’ın Örümcek Adamı, süper kahraman kostümü içinde yaşamaya açıkça alıştı ve görünüşe göre kostümü giymek için daha çok fırsatı olacak. Kevin Feige, Spider-Man 4’ün aktif olarak geliştirildiğini doğruladığı için Sony ve Marvel’ın Spidey ilişkisi devam edecek gibi görünüyor. Spider-Man: No Way Home, Marvel’a karakterin ilerleyebileceği çok sayıda yön verdi ve hayranlar son filmden sonra daha fazlasını istiyorlar.