Spider-Man: No Way Home yıldızı Tom Holland, Marvel Sinematik Evren üçlüsünün üç Spider-Man film neslini birbirine bağlayacağını söylüyor. Serinin son bölümünde Sam Raimi’nin Spider-Man üçlemesinden Alfred Molina’nın Doktor Otto “Ock” Octavius’u ile Marc Webb’in The Amazing Spider-Man 2’sinden Electro geri dönecek. Holland, Doctor Strange, Zendaya, Jacob Batalon, Jon Favreau, Marisa Tomei, JB Smoove ve Benedict Wong olarak Benedict Cumberbatch’in dönüşlerini de içeren bir oyuncu kadrosuna liderlik edecek.

Film önümüzdeki ay vizyona girmeye hazırlanırken Holland, Spider-Man: No Way Home’u tartışmak için Total Film ile görüştü. Aktör, filmin çok evrenli konusu ve oyuncu kadrosu hakkında konuşurken bunu ” heyecan verici ” olarak nitelendirdi ve filmin üç Spider-Man film neslini birbirine bağlayacağını söyledi. Holland’ın dedikleri kısaca şu şekilde:

“Bu benim için çok şey ifade ediyor. Doc’u ve geri dönen diğer karakterlerin geri döndüğünü görmek çok heyecan verici ve sinema tarihinde çok büyük bir an. No Way Home üç neslin bir araya gelmesini kanıtlayacak bir film.”

Holland’ın MCU için bir spoiler kaynağı olarak kötü şöhretli geçmişi göz önüne alındığında, genç yıldız Spider-Man: No Way Home için sözlerine özellikle dikkat ediyor. Üçlü filmin üç Spider-Man film kuşağını birbirine bağlayacağına dair en son açıklaması, Molina’nın Doc Ock ve Foxx’un Electro’nun MCU’ya girişleri göz önüne alındığında pek de şaşırtıcı gelmeyebilir. Bununla birlikte hayranların, filmin eski düşmanlarıyla savaşmaya yardımcı olmak için önceki Spider-Men Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın geri dönüşlerini gerçekten göreceğine dair spekülasyonları daha da güçlendireceği kesin.

Spider-Man: No Way Home için yalnızca bir fragman ve poster çıktı, Marvel Studios ve Sony, MCU’nun Dördüncü Aşamasındaki ilk çok evrenli filmin sonsuz sırlarını örtmek için kesinlikle ellerinden geleni yapıyorlar. Film 17 Aralık’ta vizyona girdiğinde üç Spider-Man film neslini ve evrenini nasıl bir araya getirdiğini zaman gösterecek.