Spider-Man: No Way Home yıldızı Tom Holland, merakla beklenen Marvel filmi hakkında kısaca konuştu ve Homecoming üçlemesinin sonunu nasıl temsil ettiğini anlattı. MCU’ya Peter Parker’ın kendisi olarak katıldığından beri birçok filmde rol aldı. Ancak No Way Home’daki yaklaşan filminin şimdiye kadarki en büyüğü olacağına dair bir iddialar ortada dolaşmakta.

Holland, EW ile paylaşılan yeni bir röportajda duygu ve düşüncelerini dile getirdi. Oyuncu, çekimler sırasında No Way Home’un 2017’de başlayan Homecoming serisinin sonu olarak değerlendirildiğini itiraf ediyor. Aktörler gelecekte rollerini tekrar oynayacak kadar şanslılarsa, normalden çok daha farklı tonda yapmak istediklerini dile getirdi. Dedikleri tam olarak şu şekilde:

“Hepimiz No Way Home’u bir başlangıcın sonu olarak görüyorduk. Sanırım bu karakterleri tekrar oynayacak kadar şanslı olsaydık çok farklı bir versiyonunu görüyor olurdunuz. Artık Eve Dönüş üçlemesi olmayacak ancak olsaydı kesinlikle ona biraz zaman verir ve farklı bir şey inşa etmeye çalışırdık, filmleri tonsal olarak değiştirirdik. Bu olur mu olmaz mı, bilmiyorum ama işler No Way Home’da kesinlikle sona eriyormuş gibi davranıyorduk, film öyle hissettirdi.”

Filmin heyecanını körükleyen en önemli şey önceki Örümcek Adam oyuncuları Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın No Way Home’da gözükme meseleleriydi ve Holland’ın bu söylentileri ele almaktan çok uzak durduğunu belirtmekte fayda var. Ancak, bu erken tanıtım çabasında Holland’ın filmdeki olayların önemli olacağını vurgulamak istediği açık bir şekilde anlaşılıyor. Aktör Örümcek Adam’ın popülaritesinden ve Holland’ın Peter Parker olarak geçirdiği dönemde yaptığı olumlu izlenimden bahsediyor. Neyse ki hayranlar filmin çıkışını çok fazla beklemek zorunda kalmayacak.