Ülkemizde vizyona girmesine bir gün kalan Marvel Sinematik Evreni filmi, geçtiğimiz günlerde Los Angeles’ta dünya prömiyerini tamamladı ve bugün dahil olmak üzere sayılı ülkelerde erkenden vizyona girdi.

Marvel ve Sony, birçok yardımcı hikaye detayını ortaya çıkarmış olsalar da Spider-Man üçlüsünü gizli tutmak için büyük çaba harcadılar. No Way Home filmi, Mysterio’nun Örümcek Adam’ı cinayeti için çerçevelediği ve J. Jonah Jameson’ın yardımıyla gizli kimliğini ortaya çıkardığı Far From Home’un credit sahnesinin hemen ardında geçiyor.

Tom Holland Yahoo Entertainment UK ile yaptığı bir röportajda özellikle filmin sırlarını korumak için insanları yalan söylemek ve aldatmak zorunda kaldıklarını söyledi ve üzerlerinde nasıl bir ağırlık oluşturmaya başladığını anlattı.

Sürekli yalan söylemekten ve insanları kandırmaktan bıktık. Şu an vicdanımın ağırlığını hissediyorum. Bu çok zor.

Holland’ın oyuncu kadrosunun yalan söylediğini ve kasıtlı olarak insanları aldattığını açıkça kabul etmesi ilginç, bu da söylediklerinin bir kısmının doğru olmadığı anlamına geliyor. İyi haber şu ki, Spider-Man: No Way Home hemen hemen her yerde aynı gün içinde piyasaya sürüleceği için söylenti ve sızıntı kuyruğu neredeyse bitmek üzere.