Geçtiğimiz Aralık ayında Spider-Man: No Way Home’un piyasaya sürülmesiyle hayranlar nihayet Spider-Man: Eve Dönüş üçlemesinin sonucunu görebildi. Destansı final, filmin şu anda gişe rekorları kırması ve Rotten Tomatoes’da %98’lik yüksek bir seyirci puanı ile oturmasıyla son buldu.

Filmin çıkış yapmasıyla hayranlar nihayet aylardır söylentileri oluşturan şeyleri deneyimlediler. Üç nesil Spider-Man yıldızı nihayet beyaz perdede birleşmişti. Maguire’ın son görünümü 2007’nin Spider-Man 3’ünde olduğu için, ikonik süper kahraman kostümünü en son giymesinin üzerinden neredeyse 15 yıl geçmişti. Maguire hayranların favorisi olmaya devam ederken Garfield’ın en öne çıkan tarafı ise bulunduğu karakterin tasviriydi.

Late Night With Seth Meyers programına konuk olan Holland, Örümcek Adam yıldızlarından birinin kostümünün poposunu doldurmak için biraz yardıma ihtiyacı olduğunu açıkladı. Holland’ın dedikeri şu şekildeydi:

Size bir spoiler vereceğim, ve kim olduğunu söylemeyeceğim. Birimizin takımında sahte bir popo var. Bunu kendiniz de anlayabilirsiniz. Sette olduğumu ve hatırlıyorum, “Vay be! Dur bi dakika. Hayır bu gerçek değil” dediğimi hatırlıyorum.

Elbette çoğu hayran süper kahraman filmleri dünyasında dolgulu kostümlerin pek de nadir olmadığını biliyor. Kilolarca kas toplamış ve vücutlarını yontulmuş sanat eserlerine dönüştüren aktörler bile genellikle süper kahraman kıyafetlerinin altında bir çeşit dolguya ihtiyaç duyabiliyorlar. Buna Man of Steel oyuncusu Henry Cavill ve Shazam için Zachary Levi’de dahil.

Süper kahraman kıyafetleri söz konusu olduğunda dolgu hiç sıra dışı olmasa da Spider-Man: No Way Home’un tüm duygusal anlarını düşündüğünüzde Maguire veya Garfield’ın sahte bir popo giydiğini düşünmek kulağa komik gelebilir.