2021’in gişe rekorları kıran filmi Spider-Man: No Way Home’un ardından Tom Holland’ın bir sonraki projesi yakında vizyona girecek. Aynı adı taşıyan popüler PlayStation serisinden uyarlanan film, kayıp zenginlikleri aramak için dünyayı dolaşan genç bir maceracı ve profesyonel hazine avcısı Nathan Drake’i konu alacak.

THR ile yaptığı konuşmada Holland’a gelecekte Uncharted’da geçirdiği zamanı hatırlaması sorulduğunda aklına geleceği belirli anlar olup olmadığı soruldu. Örümcek Adam yıldızı, “17 kez araba çarptığı” belirli bir günü detaylandırarak yanıt verdi. Holland, deneyimin “çok acı verici ama çok ödüllendirici” olduğunu paylaştı ve bunun “filmdeki en iyi anlardan biri” olduğuna inandığını söyledi.

Arabanın çarptığı gün oldukça etkileyiciydi. Çok eğlenceliydi. Acı vericiydi ama ödüllendiriciydi. Birisinin “Bugün günün nasıldı?” demesi oldukça güzel bir şey. Ben de “Hey, bana 17 kez araba çarptı” dedim. Ve insanlar sürekli “Bekle, ne?” diyorlardı. Bu benim için çok gurur verici bir andı ve bence bu filmdeki en iyi anlardan biriydi.

Holland ayrıca kısa süre önce Uncharted’ın filminin fragmanlarında göze çarpan Kargo uçağı sahnesinin şimdiye kadar çekmek zorunda olduğu en zor aksiyon sahnesi olduğunu açıkladı, bu yüzden filmin prodüksiyonunun genç yıldız için oldukça zorlayıcı olduğunu söylemek doğru olur.

Filmin fragmanlarında görülebildiği kadarıyla bu araba gösterisi doğrudan kargo uçağı sahnesine bağlanabilir, bu da oyuncunun bu sahneyi nasıl oynayacağına dair ufak tüyolar sunuyor. Uncharted 18 Şubat’ta vizyona girecek ve söz konusu olan bu sahnelerin nasıl göründüğü hayranlar tarafından hala merakla bekleniyor.