Tom Holland ve Zendaya MCU’nun Spider-Man serisinde başrolde rol alıyorlar, Holland popüler Örümcek Adam’ı oynuyor, Zendaya ise Peter Parker’ın aşkı MJ’yi oynuyor. İkili ilkolarak 2017’de Jon Watts’ın Spider-Man: Homecoming filminde birlikte rol aldı. “Homecoming” üçlemesinin beklenen finali Spider-Man: No Way Home bu ay vizyona girecek ve çifti yine beraber ekranda göreceğiz.

MCU’nun en popüler yapımlarından biri haline gelen Spider-Man serisi üzerinde çalışmanın yanı sıra, Holland ve Zendaya’nın ikisi de yoğun bir kaç yıl geçirdi. Zendaya, Denis Villeneuve’nin beğenilen Dune uyarlamasında Chani rolünde rol aldı ve kısa süre önce Dune: Part Two’da çok daha büyük bir rolü olacağını doğruladı. Holland ise popüler video oyunu Uncharted’ın yakında çıkacak olan film uyarlamasında Nathan Drake’i oynayacak.. Çiftin uzun süredir birlikte olduğu söylentileri vardı, ancak bu yılın başlarında çekilen gizli fotoğraflardan sonra bile birliktelikleriyle ilgili sorulardan sürekli kaçındılar. (Bu fotoğrafta ikilinin bir öpücük paylaştığını görmüştük.)

Şimdi her yıl düzenlenen Ballon D’Or ödüllerinin fotoğraflarında, oyuncular ilk kez samimi olarak resmi kırmızı halıda çift olarak görüntülendiler. Dünya futbolunda bireysel başarıların kutlandığı etkinliğe birlikte katılan Holland ve Zendaya, Aktörün Zendaya’nın beline elini doladığı sırada fotoğraf çektirdi. Doğal olarak hem Örümcek Adam hem de genel Holland/Zendaya hayranları, halk birliğinin resimlerine inkar edilemez bir heyecanla tepki verdiler. Paylaşımlardan bazıları şöyleydi:

Her iki yıldızın da geniş ve sadık takipçilere sahip olduğu ve ilişki durumlarıyla ilgili söylentilerin 2017’den beri ortalıkta dolaştığı göz önüne alındığında hayranların heyecanı şaşırtıcı değil. Ancak ilişkilerinin daha kamuoyuna açık hale gelmesi yalnızca son birkaç ay içinde gerçekleşti. Oyuncuların hiçbiri ilişkilerini resmi olarak doğrulamak için ortaya çıkmamış olsa da, beraber olduklarına dair işaretler oldukça açıktı.

Holland ve Zendaya Hollywood’un en tanınan ve sevilen yüzlerinden ikisi ve birlikte devasa MCU’nun Spider-Man serisinin popülaritesine katkıda bulunuyor. Çift, Spider-Man: No Way Home’dan sonra gelecek projelerde birlikte rol almaya devam etse de etmese de ikilinin ilişkisi az çok onaylandığına göre hayranlar en azından gerçek dünyadaki Peter ve MJ teorilerini haklı çıkardılar.