Yeni bir analiz, Andrew Garfield’ın Twitter kullanıcıları arasında favori Örümcek Adam oyuncusu olarak diğer yıldızlar Tobey Maguire ve Tom Holland’ın önünde yer aldığını ortaya koyuyor. The Amazing Spider-Man Marc Webb tarafından yönetilen ilk yeniden başlatma filmiydi, Garfield yenilenmiş bir başlangıç ​​hikayesiyle lise çağındaki bir Parker olarak oynadı, ayrıca filmde organik ağ atıcı yeteneklerinden giysisine bağlı mekanik ağ atıcılara geçiş yaptı.

Eleştirmenlerden genel olarak karışık yorumlar alan ve ikinci bölümüyle cansız bir gişeye konu olduktan sonra Sony, yeni bir film için gelecek planlarını bir kez daha rafa kaldırdu ve Garfield rolü bıraktı.

SlotsOnlineCanada’dan gelen yeni bir rapor, geçtiğimiz yıl Spider-Man konusunda gerçekleştirilen bir Twitter etkinliği araştırmasında, kullanıcılardan gelen en büyük olumlu tweet hacminin Garfield’a yapıldığını ortaya koydu. Karışık liste sıralandığında Gwen Stacy’nin Emma Stone’u 1 numara, Garfield’ın iki, Mary-Jane’in Kirsten Dunst’ının üçüncü, Maguire’ın dördüncü ve şu anki yıldız Tom Holland’ın beşinci olduğunu gördük.

Eski filmler biraz fazla doldurulmuş ve garanti altına alınmış olsa da, Garfield’ın The Amazing Spider-Man filmleri Parker/Spider-Man rolüne getirdiği renk ve gücü inkar etmek zor. Raimi’nin yönettiği Tobey Maguire’ın spiderman filmi daha sessiz. Garfield karikatürize yaklaşımdan ziyade duygusal karakterizasyonunda karaktere daha gerçekçi bir yaklaşım getirdi.

İzleyiciler Maguire ve Garfield’ın bir sonraki MCU filmindeki rolüne geri dönmesini görmek için ne kadar istekli olsalar da, işin gerçek bir resmiyet kazanması için biraz daha beklememiz gerekecek. Son olarak Spider-Man: No Way Home 17 Aralık’ta vizyona girecek.

SONRAKİ:

YENİ VENOM POSTERİ FİLMİN YAYIN TARİHİNİ DOĞRULADI (BU SEFER KESİN)