Sony’nin Venom: Let There Be Carnage’ı çıkış tarihini Delta varyantı artışlarının ortasında ertelemeyi seçtiğine dair görüşmeler olduğunu ortaya koyan yeni bir rapor ortaya çıktı.

2018 gişe rekortmeni filminin devamı, Tom Hardy’nin, gazetecilik kariyerini canlandırmaya çalışırken aynı zamanda ölümcül bir kanun kaçağı olarak hareket etmeye devam eden, uzaylı ortakyaşamına ev sahipliği yapan Eddie Brock olarak geri döndüğünü göreceğiz. Geçen yılın başlarında kurgusu tamamlamış ve Ekim 2020’de yayınlanması planlanmış olsa da, devam filminin çıkışı, devam eden COVID-19 salgını nedeniyle, Eylül’den Ekim’e ertelendi. Birçok kez ertelendiğini gördük ve şimdi filmin son durağı olmayabilir.

Delta varyantı artışları, stüdyoların yayın programlarını bir kez daha yeniden değerlendirmesiyle sonuçlandığından, The Hollywood Reporter yakın gelecekte daha fazla gecikme görebileceğimize dair yeni bir analiz yayınladı. Sony’nin Venom: Let There Be Carnage filmi için stüdyonun çıkışını bir kez daha erteleyeceği yönünde söylentiler dolaşıyor.

Aşılar neredeyse tükendi ve F9: The Fast Saga ve Free Guy dahil olmak üzere bazı filmler gişe başarısı elde etti, ancak son Delta varyant artışları birçok izleyiciyi ve stüdyoyu tiyatro deneyimi konusunda endişelendirdi. James Gunn’ın The Suicide Squad filmi olumlu eleştiriler alması ve büyük beklentilere rağmen, 185 milyon dolarlık bütçesine karşı şimdiye kadar sadece 118 milyon dolar hasılat elde etti. İlk iki haftasında yüzde 71 düşüşle gişede ezici rakamlar gördü. Venom’un bütçesi için henüz belirli bir rakam açıklanmadı. İlk film tahmini 116 milyon $’lık bir bütçeye sahipti ve 450 milyon $’lık bir hasılat elde etti.

Sony’nin yakın zamanda Hotel Transylvania filmini Netflix’e sattığını duyurduğu göz önüne alındığında, stüdyonun Venom: Let There Be Carnage’ı daha da geciktirme potansiyeli kesinlikle yüksek. Devam filminin, Marvel Karakterleri Sony Pictures Evreni’ndeki orijinal ikinci bölümü olan filme göre, sürdürülebilir bir girişim olarak tutmak için mümkün olduğunca başarılı olmasını istemesi anlaşılabilir. Venom: Let There Be Carnage Ekim ayında mı geliyor yoksa bir kez daha ertelenecek mi bunu zaman gösterecek.

Kaynak: comicbook.com

SONRAKİ:

MCU’DAKİ EN GÜÇLÜ 5 MARVEL KAHRAMANI (ŞU ANDA)