Venom: Let There Be Carnage, Eddie Brock ve onun uzaylı arkadaşının tek bir bedende bir arada bulunmasıyla ilgili bazı sorunları ele almak zorunda. Başlıktan anlaşılacağı üzere, 2018’de yayınlanan Venom’un devamı olan film, son gelişmelere göre 1 Ekim yayın tarihinde yayınlanmaya bağlı kalacak.

Fragmanda, Eddie’nin sonunda Venom’un sadece “çok, çok kötü insanları” yiyeceği konusunda bir uzlaşmaya vardılar ve Venom bunu kabul etti. İkinci fragmanda Venom, Carnage’ı görünce geri çekiliyor, daha sonra Eddie, Venom’un heyecanla yeniden ortaya çıkmasını “HERKESİ yemene izin vereceğim! ” diyerek sağlıyor. Açıkça görülüyor ki, Let There Be Carnage’ın sonunda Eddie kana susamış bir sosyopat olmazsa, bu onun tutamayacağı ya da tutmak istemediği bir sözdür, bu da bir noktada kaçınılmaz olarak kötü haberi Venom’a vermek zorunda kalacağı anlamına geliyor.

Eddie insan toplumunun iyi tarafında kalmak için Venom’un şiddetli davranışlarını sürekli olarak kontrol etmek zorundadır. Bunun dışında Eddie ve Venom’un uyum sağlamak zorunda olduğu başka farklı tutumlar da var.

Venom’un, Anne Weying’in yeni nişanlısını kıskançlıkla tokatlamak için bir an Eddie’nin kolunun kontrolünü ele geçiriyor, bu da Eddie’yi üzüyor. Venom’un şiddet içeren davranış eğiliminin dışına baksak bile, Eddie’nin kahvaltıya daha insani yaklaşımını fragmanda görmüştük, Venom’un özensizce yapılmış krepleri, waffle’ları, yumurtaları ve sosisleri bir araya getirmesi, Eddie’ye ketçap sıkması gibi oldukça net yaşam tarzı farklılıkları var. Karakterin uyumu göz önüne alındığında çok zıt oldukları ortada, ileriki yıllarda iyi bir şekilde anlaşacaklar mı? bunu şimdilik kimse bilmiyor.

SONRAKİ:

MCU SONUNDA ÖRÜMCEK ADAM’IN BEN AMCASINA SAĞLAM BİR REFERANS VERDİ