Sony, Venom: Let There Be Carnage Blu-ray sürümünü altı silinmiş sahne ve kamera arkaları dahil olmak üzere heyecan verici özel özellikler listesini ortaya çıkardı. Devam eden COVID-19 pandemisi nedeniyle gösterim programında birden fazla değişiklikten sonra film, genel olarak iyileştirilmiş incelemeler ve sağlam bir gişe hasılatı için Ekim ayında sinemalara çıktı ve 110 milyon dolarlık bütçesine karşı dünya çapında 442 milyon doların üzerinde hasılat elde etti.

Filmin gösterime girmesinden uzunca bir süre geçtikten sonra Sony, Venom: Let There Be Carnage için Blu-ray’in çıkış tarihini ve özel özelliklerini duyurdu. Devam filmi 23 Kasım’da dijital platformlara, ardından 14 Aralık’ta 4K Ultra-HD,Blu-ray ve DVD raflarında yerini aldı. Ayrıca altı silinmiş sahne, Carnage hakkında görülmemiş fotoğraflar ve daha fazlasını içeren bir dizi özel özellik ile gelecek. Aşağıdaki özelliklere bir göz atın:

  • Oyuncuların yaptığı komik ve genel hatalar
  • 6 adet silinmiş sahne
  • Eddie ve Venom: İki varlık bir bedende yaşarsa ne olur? Bir sürü kaos. Tom Hardy, Andy Serkis ve film yapımcıları ekibi, Eddie ve Venom hakkında hemen hemen her şeyi konuşuyor.
  • Hasta Cletus Kasady: Bu ikonik ve psikotik çizgi roman kötü adamı, yönetmen Andy Serkis ve yapım ekibiyle beraber derinlemesine incelenecek.
  • Carnage’in Konsept Tasarımı: Carnage’ın tasarımını ve animasyonunu çizgi roman görüntüsünden sinemaya geliş haline kadar detaylıca inceleyin.
  • Let There Be Carnage Seti: Sete gidin ve Venom: Let There Be Carnage’ın nasıl şekillendiğini deneyimleyin. Konseptten sahneye, yeşil ekrandan film ekranına, filmin yapımını takip edin ve çekilen yoğun akrobasileri görün.
  • Ve çok daha fazlası!

Silinen altı sahnenin Venom: Let There Be Carnage’ın Blu-ray’ine dahil edilmesinin izleyiciler için bir merak noktası oluşturacağı kesin. Filmin credit sahnesi aynı zamanda Marvel Sinematik Evreni ile heyecan verici bir geçiş oluştururken, top sadece Hardy’nin süper kahraman kariyerinde yuvarlanıyor.