En sonuncu Venom filmi hayranlar tarafından çok beğenilmiş olsa da, jenerik sonrası sahnesi gelecek için çok daha fazla heyecan topladı. Bu yeni silinen sahne çoklu evreni sarsan sonuçlara sahip olmasa da, Venom’un geleceği için zemin hazırlamaya yardımcı olan küçük bir yapıya sahip.

Tom Hardy ilk olarak 2018’de Eddie Brock/Venom’u canlandırdı ve şu anda Marvel tarafından MCU’da kullanılmakta olan Spider-Man dışında Sony’nin sahip olduğu Marvel karakterleri için yeni bir evren başlattı. Film, Sony’nin umduğu kritik başarı olmasa da gişede bir devam filmi çekecek ve stüdyoyu yardımcı Örümcek Adam karakterlerine dayanan başka filmler başlatmaya teşvik edecek kadar başarılı oldu.

VUDU kanalında yayınlanan klip, Venom: Let There Be Carnage’dan silinmiş plaj sahnesinin sonunu genişleten bir niteliğe sahip. Başlangıçta, Eddie ve Venom bundan sonra nereye gitmeleri gerektiğini tartışırlar ve Eddie’nin çizgi romanlarda olduğu gibi koruyucu/anti-kahraman olabileceğini ima edilir. Bunu, Venom’un Eddie’nin onu sevdiği konusunda ısrar ettiği ve Eddie’nin bunu sürekli olarak reddettiği daha komik bir konuşma izler. Klip aşağıda mevcut:

Çoğu kişinin de fark ettiği gibi CGI’ın filmin geri kalanıyla aynı seviyede olmadığını görsekte, sahne hala eğlenceli. Kesit Carnage’ın amansız karanlığından sonra daha parlak bir gelecek/mutlu son hissi verirken çift ​​arasındaki yeni ilişkiyi vurgular. Film yapımcılarının jenerik sonrası sahnede ikiliyi MCU’ya sokmak üzereyken tatil mutluluğunda çok fazla oyalanmak istemedikleri açık olduğundan neden kesildiği anlaşılabilir.