Venom: Let There Be Carnage filminden yeni bir fragman geldi. Tom Hardy’nin Eddie Brock karakterini gördüğümüz fragmanda devam filmi için daha fazla detayı ortaya koyuyor.

2018 yılında çıkan Venom’un devamı olan film, Tom Hardy’nin başlarda ezildiği, sonradan anti-kahramana dönüştürdüğü uzaylı bir simbiyota ev sahipliği yaptı. Filmin ilk fragmanının sonlarına doğru Woody Harrelson
tanıtılıyor. Bu sahne, Venom ve Carnage’in devam filminde kafa kafaya gitmesi için hali hazırda sağlam bir zemin hazırlamıştı.

Bildiğiniz gibi bir önceki Venom yazımızda Carnage karakterinin heykellerini incelemiştik. Artık Venom: Let There Be Carnage’in film fragmanı, Carnage’in canlı aksiyon sahnelerinde nasıl görüneceğinide ortaya koydu. Fragman, Carnage’a ek olarak, ilk filmin öne çıkan dinamiklerinden biri olan Eddie ve Venom’un ilişkisine de ışık tutuyor. Eddie, Venom’u daha az agresif olmaya zorlarken, Venom Eddie’nin daha proaktif olmasını istiyor (ve insanların kafalarını yemek istiyor.) Çift hala birlikte yaşadıkları karışıklıkları çözmeye çalışıyor.

Fragmanda görünen Carnage karakteri Venom kadar kalın omuzlara sahip olmasada uzuvları gerçektende venom karakterinden iyi gözüküyor. Aynı zamanda Cletus’un Carnage’e dönüşümü açık ara Venom’dan farklı. Eddie’nin yüzünü kaplayan Venom’dan ziyade bir dönüşüm gibi gözüküyor. Genel anlamda fragman Venom ve Carnage arasındaki destansı savaşı kısaca anlatıyor.

Son olarak bir aksilik çıkmadıkça filmin 24 Eylül 2021‘de yayınlanması bekleniyor.