Venom: Let There Be Carnage, ülkemizdeki adıyla Venom: Zehirli Öfke 2 filminin karakterleri Çin’deki bir sinema salonu için hazırlanan, gerçek ölçeğe yakın heykel biçiminde görüntülendi.

Sinema salonlarında gözüken bu yeni heykeller, Carnage karakterinin son halini daha iyi görmemizi sağlıyor. Birinci filmde izlediğimiz araştırmacı ve gazeteci Eddie Brock, onun insani yeteneklerini kullanan ölümcül ve intikamcı simbiyot olan venom karakteri yer alıyor.

Tom Hardy’nin yanı sıra filmin kadrosunda Woody Harrelson, Michelle Williams Reid Scott ve meşhur market çalışanımız Peggy Lu yer alacak. Yaklaşan film Marvel evreninde 2. kez yerini alacak.

Filmin vizyona girmesine sadece 2 ay kala Twitter kullanıcısı TheVenomSite, Venom: Let There Be Carnage için Çin’deki IMAX sinemalarına gönderilen yeni heykellerin fotoğraflarını yayınladı. İki karakteri yan yana görmemizi sağlayan fotoğraf Carnage karakterinin son haline daha net bir şekilde bakmamızı sağlıyor.

İşte o fotoğraflar

Kasady’nin Venom filminin fragmanında son derece kısa gözükmesinin üzerine birçok izleyici devam filminde nasıl gözükeceği konusunda yeterli bilgiye sahip değildi. Filmin yeni heykelleri sayesinde Carnage’in şimdiye dek en net ve sağlam görüntüsü bulunmuş oldu, ve devam filmi için beklentiyi artıracağı kesin. Venom kadar geniş omuzlu olmasada, daha dikenli tasarımı ve daha dikenli pençeleri onun güçlü bir karakter olduğunu işaret ediyor. Film herhangi bir ertelenme olmazsa 24 Eylül’de eş zamanlı olarak sinemalarda yerini alacak.

Kaynak : https://screenrant.com/movie-news/