Deadpool, R dereceli Deadpool 3 ile resmi olarak MCU’nun bir parçası olacak, ancak burada önceden gösterebileceği bazı MCU filmleri var. Marvel Studios başkanı Kevin Feige tarafından onaylandığı üzere, yakında çıkacak olan Deadpool 3’ün gerçekten de Marvel Sinematik Evrenin bir parçası olacağı ortaya çıktı. Ryan Reynolds’un yönettiği Deadpool’un Marvel’in geniş karakter ve kahraman evrenine katılması çok heyecan verici olsa da, Deadpool 3 en erken 2022’ye kadar çekimlere başlamayacak. Bununla birlikte, Marvel Studios’un beklemek istememesi ve önceki MCU projelerine bazı Deadpool görünümleri eklemek istemesi olasıdır.

X-Men evreninden herhangi bir karakter er ya da geç MCU’da ortaya çıkacaksa, Deadpool açık ara en iyi seçenektir. Her iki Deadpool filmi de son yıllarda ticari olarak 20th Century Fox’un en büyük başarıları oldu, aynı zamanda eleştirmenlerden ve hayranlardan bol miktarda olumlu tepki aldı.

Deadpool, MCU’da anlatısal olarak ortaya çıkması en kolay seçeneklerden biridir. Bu nedenle, Deadpool üçüncü filminden önce diğer MCU projelerinde yer alacaksa (Marvel bunu seçerse) harika bir X-Men primeri olarak ekranlara çıkabilir. MCU’da kısa bir Wade Wilson (Deadpool) sahnesine sahip olabilecek bazı en iyi filmler.

Doctor Strange And The Multiverse Of Madness

Başrol karakterimiz bu filmde çoklu evreni keşfedecek. Bunca olayı bir kenara itip, gerçeklikler ve alternatif zaman çizelgeleri arasındaki tehlikelerle mücadele ederken, yalnızca evrenden evrene kısa bir atlama sırasında olsa bile Deadpool’u tanıtmak için mükemmel bir durum sağlayabilir.

Spiderman: No Way Home

Yaklaşan filmde Tom Holland’ın yanı sıra, MCU dışındaki geçmiş Spider-Man filmlerinden birkaç karakterin yer alacağı bildirildi, örneğin Andrew Garfield ve Tobey Maguire’nin Tom Holland ile beraber üçleme bir filmde bulunması. Hayranların büyük umudu, Spider-Man filminde üçünün de birleşeceği, ancak Deadpool’un kısa bir süreliğine alternatif bir Spider-Man ile karıştırılması güzel olmazmıydı? Kısa bir süre önce Ryan Reynolds, Marvel Studios’a ilk iki Örümcek Adam filmini göstererek onların aslında onun Deadpool filmleri olduğunu söyledi. En azından şakasını yaptı.


Ek olarak, çizgi romanlar sık ​​sık bu iki kahramanı şimdiye kadarki en komik süper kahraman kardeşliklerinden biri olarak gösterdi. İkili, ortak maskaralıklarını sergileyen 50 sayılık bir hikayeye bile sahipti. Bu nedenle, Marvel, yaklaşmakta olan Spider filminde Wade Wilson için bir sahne görünümü istiyorsa, halihazırda önemli bir çizgi roman örneği var.

Kaynak: jioforme.com

SONRAKİ:

ELİZABETH OLSEN, DOCTOR STRANGE 2’NİN EN KORKUNÇ MARVEL FİLMİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ