Robert Pattinson’ın başrolde oynadığı merakla beklenen yeni Batman filmine bir haftadan kısa bir süre kaldı. Christopher Nolan’ın Kara Şövalye üçlemesinin ardından gelecek bu film birçok yeni karakteri beraberinde tanıtacak.

Batname adına sahip bir web sitesi, hayranların adlarını (veya yazmak istedikleri herhangi bir şeyi) Batman’in bloklu kırmızı-siyah yazı tipinde otomatik olarak oluşturabiliyor. Web sitesi ayrıca oluşturulan bu Batman logosuna indirme seçeneği sunarak görüntünün kolayca kaydedilmesine olanak tanıyor.

Batman’in afişleri, logoları ve kullanılan renk şemaları filmin tanıtım kampanyasıyla birleşince onu yılın en çok beklenen projelerinden biri haline getirdi. Hatta bir noktada Google bile filmi kendince öne çıkardı. Robert Pattinson’ın öldürmeme kuralına yaklaşımından ve Dano’nun gizemli Riddler’ına kadar, Batman diğer çizgi roman filmlerinden bir tık farklı gibi görünüyor ve potansiyel izleyiciler nihai sonucu görmek için sabırsızlanıyorlar. Son olarak bahsi geçen websitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.