Bu ortalama boyuttaki yeşil karakterin ilginç hikayesi 18 Ağustos’ta başlayacak. Geçen ay gerçekleştirilen San Diego Comic Con’dan bu yana dizinin pazarlaması giderek hızlandı ve şimdi Marvel, She-Hulk için hayranların bu çizgi romandan beklemeleri gereken heyecan verici hikaye çizgilerinin çoğunu sunan yeni bir teaser yayınladı.

Teaser sadece 30 saniye uzunluğunda, ancak etkileyici She-Hulk çekimleriyle büyük detayları küçük sahnelerle bize sunuyor. Ayrıca Hulk, Titania ve diğer büyük Marvel kahramanlarının çeşitli görüntüleride yer alıyor. Bahsi geçen Teaserı izlemek isterseniz:

Birçok avukat kötü suçluları savunmakta zaten zorlanıyor, ancak Walters’ın kişisel krizi, süper kötüleri savunması gerektiğinde bir adım daha ileri götürülüyor. İşleri daha da kötüleştiren şey ise diğer kötülerin, She-Hulk’un ahlaki kaosunu gerçek bir kaosa dönüştürmek için her an hata yapabilmeleridir. Bu, Titania mahkeme salonunu delip geçtiğinde yani bu yeni teaserda görülebilir.

She-Hulk, MCU için birçok yeni zemini kapsıyor gibi görünüyor. Dizi kapsadığı çoklu türler veya evrendeki birçok gelecekteki projeye zemin hazırlamak isteyen sokak düzeyinde hikayesiyle yepyeni bir tarzla 18 Ağustos’ta Disney+’ta yayında olacak.