Marvel Studios, Chris Hemsworth’un Thor olarak oynadığı Taika Waititi’nin yönettiği filmle 4. Aşama çalışmalarına hızla devam ediyor. Hala MCU’da aktif olan orijinal Avengers solo filmi Thor: Love and Thunder için beklentinin çok yüksek olduğunu söylemek şu an için oldukça mantıklı.

Thor: Love and Thunder için pazarlama oldukça geç başlamıştı ve ilk fragman Nisan ortasına kadar çıkmadı. Marvel Studios o sıralarda Doctor Strange in the Multiverse of Madness ve Moon Knight’ı tanıtmakla meşguldü ve şu anda resmi olarak yayında olduklarına göre odaklarını yeni projelere kaydırabilirler.

Thor’un resmi Twitter hesabından paylaşılan bir gönderide yeni Thor: Love and Thunder fragmanının Pazartesi günü yayınlanacağı doğrulandı. Bununla birlikte olağan bir sosyal medya yayını yerine, yeni görüntüler NBA Doğu Konferansı Finalleri’nin 4. maçında yayınlanacak.

Tweeti görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayın.

Aslına bakacak olursak Thor: Love and Thunder söz konusu olduğunda heyecanlanacak çok şey var. Thor’un hikayesinin devamı dışında filmde yeni Mighty Thor olacak olan Jane Foster’ın dönüşü de yer alıyor. Bu arada, Galaksinin Koruyucuları’da filmde yer alacak ve anlatının baş düşmanı olan Christian Bale kadroya dahil olacak.

Marvel Studios Thor: Love and Thunder’ı agresif bir şekilde pazarlamaktan kaçınabilir çünkü MCU izleyicileri zaten bu film için önceden haberdarlar ve yeni bir şeyle karşılaşmayacaklar. Genel izleyici kitlesine gelince marka bilinirliği açısından orijinal Avengers’lardan birini canlandırdığı düşünüldüğünde oldukça sağlam bir konumda yer aldığını söylemek doğru olur.