Thor: Love and Thunder’ın planlanan çıkışına sadece birkaç ay kala, film için hazırlanan ürünler Christian Bale’in kötü Gorr the God Butcher’ına yeni bir bakış açısı getirdi. Ocak 2013’te Thor: God of Thunder #1’de ortaya çıkan karakter, yazar Jason Aaron ve sanatçı Esad T. Ribić tarafından yaratıldı. Gorr, kısacası Marvel evreninde tanrıların var olduğunu ve ailesini kurtaramadıklarını öğrendikten sonra hepsini öldürmek için evrende bir ava çıkan ve Thor’un en zorlu düşmanlarından biri haline gelen bir uzaylıdır.

The Direct aracılığıyla yapılan oyuncak sızıntıları, Thor: Love ve Thunder’ı temel alan ve oyuncak raflarına çıkacak olan Marvel figürlerinin geneline bir bakış sundu. Oyuncaklardan biri, çizgi romandaki görünümünden biraz farklı görünen kötü adam Gorr olarak Bale’in karakterini tanıttı. Düz bir yüz yerine, beyaza boyamış bir surat ve siyah kılıcı yer alıyor.

Oyuncak sızıntıları, çoğu zaman büyük bütçeli birçok süper kahraman projesinde ilk bakışları görmemizi sağlar. Örneğin, She-Hulk’un MCU görünümü bu şekilde öğrenilmişti. Oyuncaklarla sağlanılan bu ilk bakış tuhaf görünse de, Thor: Love and Thunder’ın fragmanında gözükmesi beklenen karaktere ilk resmi bakış sağlanıyor. Film Temmuz çıkış tarihine yetişecekse muhtemelen fragman birkaç gün içerisinde gelecek.