Sony, Woody Harrelson’ın Cletus Kasady ve Naomie Harris’in Shriek’ine yeni bakışlar sunan Venom: Let There Be Carnage posterini yayınladı.

İlk Venom, eleştirmenlerden genel olarak olumsuz eleştiriler almıştı, buna rağmen küresel gişede 850 milyon doların üzerinde hasılat elde ederek sürpriz bir yapım oldu. Bu finansal başarı, Sony’nin devam filmi için kolları sıvamasına neden oldu. Yapım COVID-19 pandemisi nedeniyle piyasaya çıkış tarihinde bir dizi gecikme yaşadı, ancak film için şu anda Ekim tarihini belirlenmiş olan Sony, yaklaşan film için beklenti oluşturmaya çalışıyor. 2018 yılında çıkan Venom’un devamı olan film, Tom Hardy’nin başlarda ezildiği, sonradan anti-kahramana dönüştürdüğü uzaylı bir simbiyota ev sahipliği yapıyor. Geçen yılın başlarında kurgusu tamamlamış ve Ekim 2020’de yayınlanması planlanmış olsa da, devam filminin çıkışı, COVID-19 salgını nedeniyle, Eylül’den Ekim’e ertelenmişti. Ancak artık durum netleşti.

Sony filmin vizyona girmesine bir aydan biraz fazla bir süre kala Venom: Let There Be Carnage için yeni bir poster yayınladı. Yeni poster, ana karakter olan Hardy, Harrelson, Harris ve Michelle Williams’ı içeriyor. Aşağıdaki yeni afişe göz atın:

Poster, Sony’nin evrenindeki ikinci filmin bu Ekim’de vizyona gireceğini bir kez daha doğruluyor. Halihazırda birden fazla vizyona girme gecikmesi yaşayan film Morbius’un ortaya attığı iddia sayesinde 2022’ye kadar bir gecikme daha alabileceği söylentisini gündeme getirdi, ancak Sony bu raporları hızla reddetti ve poster, 2021 gelişinin teyidini net olarak doğruladı. Yeni gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

SONRAKİ:

TOM HARDY, VENOM: LET THERE BE CARNAGE SETİNDEN YENİ FOTOĞRAF PAYLAŞTI