Marvel Studios, Jane Foster’ın Tanrı halinin uzun zamandır beklenen çıkışını içeren Thor: Love and Thunder fragmanını Nisan ayında yayınladı. Ayrıca izleyicilere Thor’un yolculuğuna ve görünüşte emekli olma niyetine dair ipuçları verdi. Waititi daha önce Love and Thunder’ın önceki filmi Thor: Ragnarok’tan daha “çılgın” olmakla kalmayıp çok daha duygusal olacağını belirtmişti. Yönetmen, “Bu daha çılgın. Size neyin farklı olduğunu söyleyeyim,” dedi. “Bu filmde çok daha fazla duygu olacak. Ve çok daha fazla aşk. Ve çok daha fazla gök gürültüsü.”

Marvel Studios, Jane Foster ve Thor’u Marvel Sinematik Evreni’nin iki Tanrısı olarak birleştiren Thor: Love and Thunder’dan yeni bir kare yayınladı. Fotoğrafta Thor’un yeni kostümü ve Jane Foster’ın yeniden yapılandırılmış Mjolnir’i görülüyor.

Detaylar az olsa da gelecek filmin Mighty Thor’un olaylarını işleyeceği biliniyor. Waititi geçtiğimiz haftalarda Jane Foster’ hakkında görüşlerini paylaştı. “Hikayeyi çözmeye başlayana kadar Mighty Thor karakterinin hikayesini bu filmde kullanacağımızı bilmiyordum” dedi.

Foster, eski görüntüleri kullanan Avengers: Endgame’deki görünümünün ötesinde en son 2013’te Thor: The Dark World’de göründü. Daha sonraki filmlerde Thor ve Foster’ın ilişkilerini bir noktada sonlandırdığı öne sürüldü. Ancak yeni filmde bu artık böyle olmayacak, karaktere MCU evreninde daha sağlam bir duruş verilecek.