Yönetmen James Gunn, kendisini Marvel ve DC için büyük filmler yapmak gibi eşsiz bir konumda buluyor ve yeni bir röportajda THR’ye iki stüdyo için çalışmanın farkını kısaca açıkladı. Gunn, yönetmen David Ayer’in geniş çapta kötülenen (ama ticari olarak başarılı) 2016 filminin yumuşak yeniden başlatılması olan The Suicide Squad için kariyerinin en iyi eleştirilerini aldı. Bundan önce, Marvel için iki Guardians of the Galaxy filmi yönetti ve karakterleri içeren diğer MCU filmlerinde danışman olarak hizmet etti. Gunn’ın söylediklerine bir göz atalım:

“Kevin Feige, Galaksinin Koruyucuları filmlerinin yapımcısı. Peter Safran’da The Suicide Squad filminin yapımcısı. Marvel’da yapımcı ve stüdyo rolüne iyi hizmet ediyor. Dc’de de bir stüdyo ve bir yapımcı var, ancak bu açıdan çok farklı. Bu soruya daha önce de cevap vermiştim. Evet cevabım yine aynı, çünkü aradaki fark gerçekten bu.

​​Gunn, NYT röportajında Marvel Studios başkanı Kevin Feige’in “daha fazla not verdiğini” ve “Warner Bros’taki insanlardan çok daha fazla kurguyla ilgilendiğini” söyledi. Yönetmen aynı zamanda konuşmasını WB’deki yeni rütbelilere uzattı ve kendisine eşi görülmemiş bir yaratıcı özgürlük verildiğini söyledi. Bu onun açısından iyi bir şey mi bilmiyoruz ancak kendisinin 1. durumu daha çok sevdiği kesin. Sizin düşünceleriniz nedir?

SONRAKİ:

VENOM KARAKTERİ HAREKET YAKALAMA TEKNOLOJİSİ YERİNE CGI EFEKTLERİNİ KULLANACAK | PEKİ YA NEDEN?