Marvel şimdiye dek bir sürü karşıt görüşe ve ikili düşüncelere ev sahipliği yapan içeriklere sahip olmuştur. İyi kötü, güçlü veya güçsüz gibi karşılaştırmaların yanı sıra verilen kararlar da dahil olmak üzere tartışmalı birçok karşılaştırmalar verilmiştir. Gelin bugün beraber bunlardan bazılarına göz atalım, sizler de katılıp katılmadığınıza okurken karar verebilir, yazının sonunda oranlara göz atabilirsiniz.

Thanos Haklıydı

90 bin kişinin katıldığı oylamada sizin düşünceleriniz neler? Thanos gerçekten haklı mıydı? Evrenin yarısını yok etme söz konusu olduğunda neler düşünürdünüz?

Kaptan Amerika Abartılmış Bir Karakter

İşte ikili düşüncelerin kesiştiği bir nokta daha, bazıları karakteri havalı ve güçlü bulsa da bazı kişiler için abartılan bir karakter olmaya devam ediyor. Siz neler düşünüyorsunuz? Kaptan Amerika MCU boyunca abartılan bir karakter miydi?

Scarlett Witch En Güçlü Yenilmez

Bu durumda düşünceleriniz karışmış olabilir, yardımcı olalım: bir eliyle erkek arkadaşını öldürmek zorunda kalırken, Thanos’u tek eliyle oyalamayı başardı. En güçlü mü bilmiyoruz ama çok güçlü, siz bu karara katılıyormusunuz?

Infinitiy War Endgame’den Daha İyi

Cevabını bildiğimiz şeyler karşımıza çıkıyor derseniz haklı olabilirsiniz, genel düşünce itibari ile birisi açık ara önde. Peki sizce Avengers Infinity War Endgame filminden daha mı iyiydi?

Avengers Endame’de Tony Yerine Kaptan Amerika Kendini Feda Etmeliydi

Marvel’ın sefiri Iron Man Infinity Saga’nın sonunda bizlere veda etti, bunun yanında Kaptan Amerika’da emekliye ayrıldı ve mantosunu başkasına devretti. Bazılarına göre Steve’in ailesinin olmaması bunu yapması gerektiği anlamına geliyordu, sizce de öyle mi?

Oylamalar:

Veriler Buzfeed şirketine aittir. – 2021 ®