Quentin Tarantino, Kill Bill 3’ü yapmaktan vazgeçmediğini söylediğinde etrafta olası oyuncular ve hikaye detayları hakkında söylentiler dolaşmaya başladı. Şu anda, en popüler olanlardan biri Zendaya’nın seçilmesini içeriyor. Oyuncu şimdi olasılık hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Son yayınlanan filmin vizyona girmesinin üzerinden 15 yıldan fazla bir süre geçtiğine göre, hayranlar Tarantino’nun üçüncü filmi yaparak bu bedeli ödeme zamanının geldiğini söyledi, ancak hayranlar bu sefer Nikkia’ya annesinin ölümü için Gelin’den intikam almak isteyen genç bir yetişkine odaklandı. Kill Bill 1’de yer alan Fox, NME ile yaptığı röportajda Zendaya’yı, rolü üstlenmek için doğru görünüme ve yüksekliğe sahip olduğunu ve genç yıldızı bir Tarantino filminde görmenin harika olacağını söyleyerek önerdi. Bu fikir, hayranların film için posterler üretmesiyle kısa sürede internette tutundu.

Euphoria’nın yıldızı Empire ile yaptığı bir röportajda Fox’un önerisinden “onur duyduğunu” söyleyerek yanıt verdi. “Gurur duysa da”, potansiyel bir Kill Bill 3’te oynaması için bir planı olmadığını ve internetin bu fikirlerle işlediğini ekledi. Yine de, olasılığı tamamen dışlamadı. Aşağıda dediklerini okuyabilirsiniz.

Bunu gördüm! Bunu söylemesinden oldukça onur duydum. Açıkçası o inanılmaz ve beni düşünmesi gururlandırdı. Ancak bu sadece bir fikir.

Film hakkında olasılıklar neredeyse sonsuzdur, Zendaya’nın Hollywood’da yükselen bir yıldız olduğu statüsü göz önüne alındığında, şüphesiz popüler bir film olacaktır.

Kaynak: empireonline.com

SONRAKİ:

AVENGERS FİLMİNDE SİLİNEN HER SAHNE (NEDEN SİLİNDİLER)