Zendaya, Tom Holland’ın MCU Örümcek Adamı olmaya olan bağlılığını övgüleriyle dile getiriyor. İkili ilk olarak Örümcek-Adam: Eve Dönüş filminde ekranı paylaştı ve 2017 filmi her iki oyuncuyu da küresel süperstarlığa fırlattı. Aktör ve Aktris daha sonra Spider-Man: Far From Home’un devamı için yeniden bir araya geleceklerdi. Merakla beklenen Spider-Man: No Way Home’da yani serinin 3. filminde yine bir araya geldiler.

InStyle ile yapılan uzun röportajın kısa bir parçası olarak, Zendaya’ya bir aktör olarak Holland hakkında neleri takdir ettiği soruldu. Yıldız yanıtında böyle yüksek profilli bir rolün getirdiği zorluklara rağmen Holland’ın Örümcek Adam olmayı sevdiğini vurguladı. Ayrıca sette olduğu ve gün boyunca Holland’ın bir dövüş sahnesi çektiğini izlediği bir anısını paylaştı. Zendaya, çalışmalarından memnun olmak yerine MCU ekibinin kendisini daha iyisini yapmaya zorladığını hatırlıyor. Söyledikleri tam olarak şu şekilde:

“Tabii ki takdir ettiğim birçok şeyi var. Oyuncu olarak Örümcek Adam olmayı gerçekten sevdiğini takdir ediyorum. Çok fazla baskı var, nereye giderseniz gidin bir süper kahraman rolünü üstleniyorsunuz. Yanından geçen küçük çocuk için bile sen Örümcek Adamsın. Bence bunu çok iyi idare etti. Yönetmenimiz çekimin her günü sete gelmeme izin verdi, Tom’un işini nasıl bu kadar önemsediğini ve doğru yaptığını görmek harikaydı. Bütün gün onu dövüş sahnesinde rol alırken izledim, bu çok yorucu. Bir hamle yapar, monitörlere geri döner, izler ve “Bunu daha iyi yapabilirim” derdi. O bizim mükemmel olmamızı istiyor ve bunu gerçekten takdir ediyorum.”

Holland geçmişte Zendaya’yı ünlü bir yaşam koçu olarak gördüğünü söylemişti. Tom Holland başlangıçta Peter Parker olarak rolünden ayrıldıktan sonra tanınmaktan ve kamuoyu önünde imza almak için durdurulmaktan tamamen rahat olmadığını açıkladı. Ancak Disney Channel dizilerindeki rollerle halkın gözü önünde büyüyen Zendaya sayesinde hayranlarıyla daha zarif bir şekilde etkileşim kurmayı öğrendi. Bugün Hollywood’da çalışan en önde gelen genç isimlerden ikisi oldukları göz önüne alındığında, ikisinin de birbirlerine olumlu pekiştirmeler sunabilmeleri güzel. Son zamanlarda çıkan flört dedikodularının doğru olup olmadığına bakılmaksızın, ikilinin profesyonel ve kişisel olarak birbirlerine büyük bir hayranlığı olduğu açık.